Get Adobe Flash player

13.11.2025

Сьогодні ми провели теплий та дуже яскравий захід, присвячений Дню толерантності. Діти говорили про доброту, повагу, різність та прийняття через прості й веселі інтерактиви Гра з кольоровими олівцями “Кольори характеру” Діти обирали колір, який нагадує їм про певні риси — дружбу, сміливість, терпіння, доброзичливість. Кожен створив свій “кольоровий портрет” Завдання “Ми різні — ми разом”особливо виликало інтерес присутніх.

Усі отримали різнокольорові картки й об’єднували їх у спільний малюнок. Різні кольори — як різні люди, але разом вони створюють яскраву картину. Гра зі смайликами “Відчуй іншого” спонукала дітей на емоції. Присутні вибирали смайлик та розповідали історію: коли вони так почувалися і як можна підтримати людину з такою емоцією. Училися помічати та розуміти почуття інших.

А Під час інтерактиву “Який він? Який ти?” маленькі учасники записували на кольорових стікерах свої добрі якості та якості, які хочуть розвинути. Потім разом формували “дерево доброти” Було дуже тепло й щиро: діти сміялися, ділилися думками, підтримували одне одного та вчилися бачити красу у відмінностях. Кожне сердечко, кожен смайлик, кожен колір — це частинка великої історії про те, які ми всі різні, але такі важливі одне для одного.

Друзі, слідкуйте за нашими новинами в соціальних мережах:

Telegram: Олександрійські бібліотеки https://t.me/olexlibrary

Instagram: Бібліотеки Олександрії https://www.instagram.com/bibliotekioleksandriyi/