Get Adobe Flash player

Кажуть, малюнок чудово може розповісти про характер людини, яка його намалювала. Давай перевіримо істинність цього твердження на власному прикладі.

Візьми олівець та намалюй чоловічка, використовуючи наступні фігури: квадрати, круги, трикутнички, прямокутники і зигзаги.

Намалював?

А тепер підрахуй, яка фігурка переважає у Твоєму малюнку.

Ознайомся з результатами тесту

Якщо у Твоєму малюнку переважає:

Квадрат. Такі люди зазвичай дуже терплячі і неймовірно вперті. Не завершити розпочату справу — не в їх стилі. Якщо вже поставлять якусь мету, неодмінно її досягнуть. Завдяки наполегливості та вірі у власні сили з «квадратів» виходять справжні професіонали. А от імпровізувати, отримувати сюрпризи або ж ризикувати вони не люблять. Натомість обожнюють складати плани на майбутнє. І якщо все йде за планом — життя вдалося!

Прямокутник. Прямокутник вважають перехідною формою. Зазвичай прямокутники переважають у малюнках людей, які не задоволені своїм життям і прагнуть змінити ситуацію на краще. «Там все є для щастя, тільки мене там немає, але це означає, що я там буду,» — ось девіз усіх «Прямокутників». Сміливість, допитливість та зацікавленість усім новим — головні якості цих осіб. У фазі «Прямокутник» люди бувають не часто і з часом, прийнявши рішення про подальші дії, переходять до будь-якої іншої фігури.

Трикутник. «Трикутникам» притаманні лідерські якості. Вони — справжні «енерджайзери». Амбітні, честолюбні та розважливі «трикутники» не лише знають, чого хочуть, але і як цього досягти. Легко можуть переконати оточуючих у власній правоті. Це сильні особистості і небезпечні суперники.

Круг. Якщо у Твоєму малюнку переважають кружечки, отже, Ти як ніхто інший вмієш співпереживати і співчувати, розділяти чужі емоції та можеш уявити себе на місці іншого. Добрі, милосердні «Круги» щасливі лише тоді, коли все гаразд не лише у них самих, але і в рідних і друзів. Вони завжди підуть на поступки іншим та намагатимуться загладити непорозуміння. Конфлікти і суперечки — це не про них.

Зигзаг. Якщо Твій чоловічок в більшості складається із зигзагів, Ти — особистість творча, креативна і оригінальна. Давно протоптані стежинки, штампи і стереотипи — не для Тебе. Ти обираєш нестандартне вирішення проблем. Серед «Зигзагів» часто зустрічаються харизматичні люди та прекрасні оратори. Проте настрій «Зигзагів» часто мінливий — їх легко роздратувати і спровокувати на суперечку.