Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/library/alexandriya.com/dic/images/gallery/images/gallery
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery/images/gallery

Гурток Arduino

04.01.2023

Новий рік уже настав, свята все вже відсвяткували, а ялинка то залишилася! Дітлахи, які відвідують гурток Arduino в центральній міській бібліотеці для дітей приступили до створення макету новорічної гірлянди. Самі програмували і задавали їй режим роботи.

Детальніше: Гурток Arduino

Історичний вояж

06.12.2022 

6 грудня славетна дата в історії нашого міста – День визволення Олександрії від нацистських загарбників. Це привід вкотре згадати і не забувати про подвиг наших дідів та прадідів у жахливій битві за життя і благополуччя прийдешніх поколінь. Тож, з нагоди важливої дати в центральній міській бібліотеці для дітей відбувся історичний вояж «Перегортає пам'ять сторінки» для школярів 2-Д класу Мультипрофільного ліцею.

Детальніше: Історичний вояж

МК аплікація з ниток «Їжачок-добрячок»

07.06.2022

Літо... Таке різне, загадкове і неповторне. Різнокольорові пейзажі, гарні зміни в природі надихають до творчості. Черговий майстер-клас в центральній міській бібліотеці для дітей присвятили їжачку. Бібліотекарі підготували загадки і цікаву розповідь, після якої запропонували власноруч виготовити їжачків. Діти з охотою взялися до роботи.

Детальніше: МК аплікація з ниток «Їжачок-добрячок»

МК «ГРИБОЧКИ»

06.09.2022 

З настанням золотої пори осені – бабиного літа, грибники прямують до лісу за грибами. Збирати гриби любить багато хто, адже це водночас і відпочинок на свіжому повітрі, і прогулянки лісом, і смаколики додому. Тому, тема сьогоднішнього майстер-класу була присвячена любителям грибів.

Детальніше: МК «ГРИБОЧКИ»

На одній хвилі

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС