Get Adobe Flash player

Знати і дотримуватися правил дорожнього руху повинна кожна дитина ще до того, як вона самостійне вийде на вулицю - це допоможе їй безпечно ходити вулицями і дорогами наших міст і сіл, а водіїв автотранспорту позбавити багатьох неприємностей. Пропонуємо вам першу інтерактивну гру-подорож «Абетка дорожнього руху від тітоньки Сови», яка познайомить вас з історією виникнення правил дорожнього руху. Будьте уважні!

Детальніше: «Абетка дорожнього руху від тітоньки Сови»

До вашої уваги інтерактивна гра «Королева цифр». Переходьте за посиланням https://learningapps.org/21552431 або на будь-якому гаджеті, під’єднаному до Інтернет-мережі, за допомогою QR коду.

Детальніше: «Королева цифр»

Кожен народ має народні символи. Народні символи - це те, що найбільше любить і шанує даний народ. В одних народів їх більше, в інших менше. Називаючи народний символ, можна дізнатися, про яку країну йде мова . Пропонуємо інтерактивну гру «Я – маленький українець і знаю символи своєї держави».

Детальніше: «Я – маленький українець..."

До вашої уваги інтерактивна гра «Літературне асорті» Про цих письменників і їх твори знають у всіх куточках світу, навіть ті, хто їх не читав. Ви точно про них чули! А чи вгадаєте?

Детальніше: «Літературне асорті»

Хочеш виграти мільйон? Твій улюблений герой Мікробот, який літає у кульках-кораблях і любить хованки, пропонує тобі взяти участь в інтерактивній грі «Цікавинки від Мікробота». Зможеш дати відповіді на питання від легкого до складного – твій мільйон у тебе в кишені! Вперед!

Детальніше: Цікавинки від Мікробота