Get Adobe Flash player

11.06-17.06.2018

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові розваги та зустрічі. Стільки всього дивовижного можна побачити, навчитись та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати. Вже другий тиждень бібліотека є місцем, де можна цікаво, весело, а головне – корисно провести свій літній відпочинок. Вихованці пришкільних таборів НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа", ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2, ЗНЗ І-ІІІ ступенів №10, ЗНЗ І-ІІІ ступенів №15, НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-дошкільний навчальний заклад «Лісова казка», ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей), ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8, НВК "Марто-Іванівський ЗНЗ І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад", Кіровоградського обласного НВК (гімназія-інтернат – школа мистецтв) м. Олександрія, Недогарської ЗОШ І-ІІІ ст., Олександрівськом ЗОШ І-ІІ ст., Користівської ЗОШ І-ІІ ст., Цукрозаводський НВК із задоволенням продовжували відвідувати бібліотеку.

Детальніше: Книжкова естафета сонячного літа 

04.06-08.06.2018

Літні канікули - це яскравий і різнобарвних час, коли хочеться відпочити. Але провести всі сонячні дні вдома - це залишитися без казкових емоцій, нових друзів і різноманітних розваг. Тому вихованці пришкільних таборів НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа", ОНВК №17, ЗНЗ І-ІІІ ступенів №10, ЗНЗ І-ІІІ ступенів №15, НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-дошкільний навчальний заклад «Лісова казка», ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей), НВО "Олександрійська гімназія ім. Т. Г. Шевченка - ЗНЗ I-II ступенів - школа мистецтв", Кіровоградського обласного НВК (гімназія-інтернат – школа мистецтв) м. Олександрія, Недогарської ЗОШ І-ІІІ ст., Олександрійської ЗОШ 1-ІІ ст., Цукрозаводський НВК із задоволенням відвідали пізнавально-розважальні заходи  бібліотеки

Детальніше: Літній табір – весела сім’я, літній табір – це друзі і я!

13.06.2018

Ігрова діяльність дітей у позаурочний час - важливий засіб подолання негативних тенденцій, що склалися у сучасному суспільстві. Рухливі ігри привчають долати психічні і фізичні навантаження, створюють у малюків бадьорий настрій. Одним із улюблених дитячих розваг є «тунель». В цій грі із задоволенням беруть участь і малеча, і більш дорослі дітки. Повзання по тунелю часто виявляється неймовірно захоплюючою діяльністю для дитини, яка одночасно тренує свої моторні навички та розвиває почуття незмінності і стійкості об’єктів.

Детальніше: Творче заняття з психологом в куточку «Релакс»

15.06.2018

Літо тільки починається! Тому неймовірні пригоди дітвори у бібліотеці продовжуються! Пригоди Шерлока Холмса, розслідування Еркюля Пуаро та міс Марпл – що саме їх об’єднує і чому ці персонажі стали частиною нашого повсякдення? Відповідь проста: всі ці герої та їхні детективні історії нам цікаві цілісною атмосферою, увагою до деталей та гумором. Як же то захопливо — бути детективом! Особливо, коли ти школяр. Але ж, як виявляється, страшенно небезпечно: стеження, гонитви, крадіжки і викрадення — усе, як у справжньому дорослому житті. От і діти зі шкільного табору НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-дошкільний навчальний заклад «Лісова казка» спробували себе у ролі детективів завітавши до бібліотеки на літературний детектив «Спробуй і ти себе в ролі детектива».

Детальніше: Літній детектив у бібліотеці

01.06.2018

 Щороку першого літнього дня відзначається прекрасне свято радості та одвічної надії – Міжнародний день захисту дітей. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Колектив бібліотеки спільно з Олександрійським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували веселий розважальний захід «Дитинство – це гомін веселий усюди», який відбувся за підтримки міського голови С. Цапюка. Тепле сонечко закликало своїми промінцями до бібліотеки веселу дітвору. Учасниками святкового дійства - бібліостихія стали діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та постійні відвідувачі бібліотеки. Організатори і творчий колектив бібліотеки створили на святі атмосферу добра і безтурботності. З найкращими побажаннями до дітей та їх батьків звернувся директор Олександрійського МЦ СССДМ Яценко С.В. А далі неймовірні пригоди кролика Петрика та його друзів захопили малечу.

Детальніше: Дитинство – це гомін веселий усюди

Содействие!
Магазин!