Get Adobe Flash player

22.05.22

Сьогодні в дитячій бібліотеці було, як у вулику)) Працівники книгозбірні підготували для своїх відвідувачів майстер-клас декор для квітів «Бджілка». Під час виготовлення бджілки бібліотекарі розповідали дітям про особливості життя бджіл, а також навчали, як потрібно ставитися до комах і всього живого в природі. Веселі бджілки дуже сподобалися дітлахам.

Детальніше: Майстер - клас декор для квітів «Бджілка»

22.05.2022

Нещодавно бібліотекарі разом з дітьми започаткували нову традицію - щонеділі збиратися в Кімнаті казок та згадувати українські народні казки. Тож, сьогодні відбулася друга така зустріч, під час якої малеча самотужки оживляла казку "Рукавичка".

Детальніше: "Казка вчить, як на світі жить"

20.05.22

Протягом всього дня сьогодні у бібліотеці для дітей усі мріяли про море – тепле, з легкими хвильками, темно-блакитне і безмежне… Та це й не дивно! Адже сьогодні – Європейський день моря. Добре діти з вами гратись! Розважатись і сміятись! Так закликають бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей малечу на розважальну та повчальну програму. Діти гралися в рухливі ігри на морську тематику: «Вода – суша», «Перегони на морських кониках», «Музичний острів».

Детальніше: Граючи про Європу

20.05.2022

Про що мріють сучасні хлопчаки? Не знаєте? А ми знаємо мрії тих, хто відвідує заняття з програмування роботів «Робоклуб» у центральній міській бібліотеці! Вони мріють навчитися створювати роботів, які допоможуть вивчити найвіддаленіші планети галактики, або робота, який допоможе зберегти екосистему Землі, можливо, навіть і робота, який допоможе створити «розумний» дім.

Детальніше:  ПРОГРАМУВАННЯ РОБОТІВ ДЛЯ ДІТЕЙ «РОБОКЛУБ» 

20.05.2022 

Море нагадує величезний мегаполіс, де живе неймовірна кількість різних мешканців. Великі та маленькі, яскраві та непримітні – усі вони вражають розмаїттям форм і кольорів та дуже подобаються дітям. Тож, аби зануритися в блакитні морські простори і відчути себе героями мультику «У пошуках Немо», бібліотекарі запропонували дітям долучитися до майстер-класу «Морські жителі». Даний майстер-клас присвячений Європейському дню моря.

Детальніше: МАЙСТЕР-КЛАС «МОРСЬКІ ЖИТЕЛІ»