Get Adobe Flash player

19.04.18

 Всім відомо, що книга – вірний товариш і помічник. Без книг сумно та не цікаво. Для тих хто читає світ сяє яскравими різнокольоровими барвами. В цьому мали змогу переконатися учні 1-2-х класів ЗНЗ І – ІІ ст. №7 та шкільні бібліотекарі нашого міста. Адже, 19 квітня до них завітали працівники бібліотеки з бібліопрогулянкою «З книгою навколо світу». Дорослі та діти разом із завзятим Вінні-Пухом, допитливим П'ятачком та веселою Кізкою рятували книгу від чарів підступної Відьми, яка намагалася викрасти всі букви.

Детальніше: Бібліопрогулянка «З книгою навколо світу»

18.04.2018

Ось і почалася насичена пора, коли діти найбільше свого часу проводять на вулиці. Щоб уникнути неприємностей та небезпек, які підстерігають їх на прогулянці, по дорозі в школу, в лісі, біля водойм, а також вдома, варто навчити дітей дотримуватися Правил безпечної поведінки. Своєчасне навчання та прищеплення дитині навичок щодо дотримання Правил дорожнього руху дозволить запобігти нещасним випадкам з їх участю на дорогах, зберегти їм найдорожче – життя і здоров’я. Дорослим необхідно виховувати в дітях відповідальність за власне життя, спонукати до вивчення основних правил безпечної поведінки на дорогах і в побуті.

Детальніше: Щоб по вулицях гуляти, потрібно правила нам знати 

15.04.2018

Весело та емоційно розпочалося 15 травня засідання гуртка «Легка англійська» в бібліотеці. В цей недільний день діти повторили пройдений матеріал: «Дні тижня», «Погода», раніше вивчену лексику та продовжили вивчати тему «Тварини». Були проведені ігри, веселі конкурси. Гуртківці мали чудову нагоду познайомитись з новими, незвичайними тваринами, пограти у рухливу гру на розвиток навичок аудіювання – по опису і жестам здогадатися про яку саме тварину йдеться в розповіді.

Детальніше: Гурток англійської

17.04.2018

 Земля Земля – це чудова планета, на якій ми живемо. Вона гарна будь – якої пори року. І в зелених шатах літа, і в білому зимовому вбранні вона така ж прекрасна, як і в ніжному весняному та золотавому осінньому уборах. Різноманітна її природа. Усе навколо наповнене життям, голосами птахів, шелестом листя, дзюркотінням струмків. І тому, 17 квітня 2018 року до Всесвітнього дня Землі, бібліотека для дітей провела для вихованців групи продовженого дня 1-3 класів Олександрійського навчально-виховного комплексу пізнавальний книжковий екотелетайп «В долонях Всесвіту – Земля».

Детальніше: В долонях Всесвіту

16.04.2018

Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Ми вирішили наповнити дитячі очі світлом надії та віри! Хоч на один день зробити дітей щасливими! Таким чином, ми, бібліотекарі, разом з нашими друзями й партнерами Громадською організацією матерів дітей інвалідів та інвалідів Олександрії „Серце матері” організували благодійне свято - бібліопустощі «Карсон збирає друзів» для діток з інвалідністю. Наша мета полягала в тому, щоб подарувати справжнє веселе свято. До дітлахів завітали їх добрі друзі – казкові герої.

Детальніше: Благодійне свято для дітей з інвалідністю 

Содействие!
Магазин!