Get Adobe Flash player

16.09.2022

«Солодкий бум» від тролів для своїх користувачів підготувала Олександрійська центральна бібліотека для дітей. Трояндочка і Цвітан запросили малечу в подорож по веселій і барвистій країні Троляндії. Перш, ніж відправитися в дорогу, учасники пройшли посвяту в тролі. Мандрівників чекали випробування на станціях «Святкова», «Бергени», «Лісова», «Рапунцель» та «Танцювальна».

Детальніше: Солодкий бум

15.09.2022

Пташка здавна була берегинею сімейного щастя, благополуччя. Такий оберіг раніше висів у кожній хаті. Вважалося, що він забирає щось негативне, з чим людина може увійти в будинок, і пропускає в дім тільки хороше. Маленькі користувачі бібліотеки завітали на майстер-клас «Перната родина».

Детальніше: МАЙСТЕР-КЛАС «ПЕРНАТА РОДИНА» 

 

13.09.2022

Дощовий похмурий день працівники дитячої бібліотеки урізноманітнили, відвідавши мобільну точку «ЮНІСЕФ. СПІЛЬНО». Тут малечу розважали веселими іграми та розвагами. Особливо до душі стали гра «Веселі клоуни» та «Палички-моталочки», під час яких дітлахи мали змогу позмагатися в спритності. Також всі присутні активно брали участь розгадуванні казково-осінніх загадок від Кімнати казок.

Детальніше: ЗУСТРІЧАЄМ ОСІНЬ ВЕСЕЛО з ЮНІСЕФ

14.09.2022

В Центральній міській бібліотеці для дітей кожного дня відбуваються якісь пригоди. От і сьогодні діти ВПО, разом з веселою Цукерочкою та неслухняним Пінокіо, мандрували Країною Ввічливості. Дорогою їм зустрічалися різні казкові герої.

Детальніше: ЕТИКЕТ-ПОСИДЕНЬКИ «МАГІЯ ЧАРІВНИХ СЛІВ»

 

13.09.2022

Не дивлячись на похмурий дощовий день, в Центральній міській бібліотеці для дітей зібралися юні художники. Кожна пора року радує свою красою та неповторністю. Осінь особлива в своїх кольорах та відтінках. Та, нажаль, все це тимчасово.

Детальніше: МАЙСТЕР-КЛАС З МАЛЮВАННЯ ГУАШЕВИМИ ФАРБАМИ «ОСІНЬ»