Get Adobe Flash player

10-14.06.2019

Літні канікули набирають обертів. Працівники дитячої бібліотеки намагаються зробити дозвілля користувачів не тільки приємним і цікавим, а й змістовним. Більше трьохсот вихованці літніх шкільних таборів Недогарської, Новопразької,Користівської шкіл, а також ОК, ОНВК, ЛІТ, ЗНЗ № 2 та 6 протягом тижня відвідали дитячу бібліотеку. Тут на них чекали надзвичайно цікаві заходи та екскурсії. Серед них: казковий каламбур, бібліопотяг, експрес дружби, фольклорні посиденьки, лялькові вистави, літературне асорті та ін. Одним з найяскравіших та наймасовіших виявилася година веселих витівок «Веселі абракадабри», під час якої малеча мала змогу не лише потрапити в казку, а й поспілкуватися та пограти з казковими героями. Гусениця Бася, веселі комашки Жу-жу та Ко-ко та та цвіркун Коня зустрічали дітей та всі разом намагалися протистояти чарам підступного павука. Казкотерапію випробували на собі відвідувачі кімнати казок.

Детальніше: Дитячі шкільні літні табори в бібліотеці Ч.2 

10.06.19

Сьогодні, рамках циклу літературних канікул бібліотекарями молодшого відділу було проведено казковий каламбур «Мандрівка казками з улюбленими героями» для учнів літніх оздоровчих таборів Новопражзської ЗОШ. Метою заходу було донести до маленьких читачів особливість світу казки. Ознайомити дітей з жанрами – народної та авторської казки; працювати над виразним, правильним читанням казки; закріплювати вміння переказувати казки; продовжувати розвивати зв’язне мовлення, пізнавальні інтереси, мислення, артистичні здібності учнів; розвивати вміння самостійно мислити; виховувати естетичні почуття, позитивне відношення до героїв казки.

Детальніше: Казковий каламбур 

26.05.2019

В День народження рідного міста дитяча бібліотека прийняла участь у фестивалі майстер-класів "Неймовірна Олександрія", організованому Олександрійською міською бібліотечною системою на центральній площі міста. Загалом фестиваль налічував більше десятка майстер класів та різноманітних розваг, пропонованих бібліотеками міста. Працівники дитячої бібліотеки, традиційно, перевтілившись у веселих казкових героїв, розважали малечу: грали в ігри, танцювали, малювали на асфальті, читали казки.

Детальніше: День рідного міста

03-07.06.2019

Ось і настало літо, а з ним і довгоочікувані канікули. І якщо в школах стало дещо тихіше, то дитяча бібліотека щоранку наповнюється дзвінкими дитячими голосами. З різних шкіл міста та району до бібліотеки збігаються дітки різного віку. Тут на них чекають цікаві заходи: інтелектуальні конкурси, ігрові програми, віртуальний ігрополіс, розгуляй в читальному залі, літературно-ігрові віражі, години веселих витівок. Свято невгамовних дітлахів було чи не найпопулярнішим, оскільки розраховано на молодшу ланку.

Детальніше: Літні шкільні табори в бібліотеці Ч.1

28-29.05.2019

Наприкінці навчального року, а саме 28 та 29 травня учні 5, 6 та 7-х класів Олександрійського колегіуму та ЗНЗ №19 спробували себе в ролі детективів. Учням було запропоновано взяти участь у дедуктивній грі «Таємниці генія з Бейкер-стріт». Під час заходу діти ділилися на дві детективні агенції, кожна з яких обирала свого капітана та назву команди. Гра складалася з чотирьох конкурсів: «Жаргон», «Докази», «Образ злочинця», «Кримінальний сюжет». За кожну вірну відповідь кожна з агенцій отримувала по одному балу, а за підсумками всього змагання визначали переможця. В заході було використано відео «Кримінальна історія» (2017 р.), зйомку, монтаж та акторську гру здійснили самі бібліотекарі. Всі учасники активно приймали участь в усіх конкурсах та досить вправно впоралися із завданнями.

ФОТО