Get Adobe Flash player

03.02.2023

Arduino це плата з мікроконтролером та виводами входів-виходів. Багатюща різноманітність периферії (двигуни, датчики, світлодіоди, матриці, макетні плати, і ін.) дозволять гуртківцям центральної міської бібліотеки для дітей реалізувати безліч різнопланових і цікавих проектів на платформі Arduino.

Детальніше: Arduino, як воно є

03.02.2023

Що таке дитяча бібліотека? Це в першу чергу, територія казки, дива, несподіваних зустрічей, місце, де можна не тільки читати книги, але і корисно та цікаво проводити вільний час. Центральна міська бібліотека для дітей - саме те місце, де зібрано багато цікавої та сучасної дитячої літератури, щодня відбувається щось цікаве:

Детальніше: МУДРІСТЬ КНИГ ОБ’ЄДНУЄ ДІТЕЙ

29.01.2023

Ми всі любимо свята і любимо подарунки. А ще любимо листівки – отримувати та дарувати. Аякже подарунок без оригінальної листівки, зробленої власноруч? Тож до Центральної міської бібліотеки для дітей на корисний майстер-клас з виготовлення паперової листівки «Веселе медвежа» завітало багато зацікавлених дітей.

Детальніше: МК паперова листівка «Веселе ведмежа» 

31.01.2023 

До 205-річчя від дня народження Топеліуса Казка – це завжди диво. Багато дітлахів поринають у її дивовижний світ ще задовго, як навчаться самостійно читати. Так, з нагоди 205-річчя від дня народження відомого фінського казкаря Захаріаса Топеліуса в Центральній міській бібліотеці для дітей бібліотекарі провели книжковий саквояж «Чарівний світ казок» та казкові читання «Історії з книжкової шафи» для учнів Мультипрофільного ліцею.

Детальніше: Книжковий саквояж «Чарівний світ казок»

27.01.2023

27 січня в центральній міській бібліотеці для дітей було проведено історичну свічку пам'яті "Голокост - скорботна рана на святій землі". Запрошені учні старших класів вшанували пам'ять жертв Голокосту.

Детальніше: "Голокост - скорботна рана на святій землі"