Get Adobe Flash player

20.01.2020

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Не оминули цю подію і бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей. Напередодні важливої історичної дати для України – Дня Соборності разом з семикласниками ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 - ліцей) ми ще раз згадали ті події та їхнє значення для подальшої долі українського народу, адже ідея соборності стоїть сьогодні як ніколи гостро.

Детальніше: «І обнялися береги одного вічного народу!» 

01.01 – 15.01.2020

Не дивлячись на те, що вся країна святкувала довгоочікувані різдвяно-новорічні свята, працівники бібліотеки для дітей невпинно працювали і організовували веселе дозвілля батьків і дітей під час зимових канікул. Бібліотечний двотижневий цикл масових заходів «Новорічне мереживо» вражав маленьких користувачів своїм розмаїттям. Зимова круговерть, новорічне турне, різдвяна карусель, бібліосерпантин, святкова мозаїка, ігротека та багато інших зарядили дітлахів незабутніми враженнями й емоціями на весь прийдешній рік.

Детальніше: Зимові канікули «Новорічне мереживо» 

09.01.2020

Різдвяні свята дуже особливі… Чарівні вогники, запах красуні-ялинки та мандаринів, веселощів та подарунки. Саме тому, в ці казкові дні до центральної міської бібліотеки для дітей завітали давні друзі – це діти з особливими потребами ГО «Серце матері» та вихованці Олексіївської недільної школи на акцію «Різдво в коробці» . Громадську організацію «Серце матері» впродовж уже трьох років підтримує Ісландська християнська місія. Під час заходу малеча отримали подарунки від волонтерів з Ісландії завдяки проєкту «Різдво в коробці».

Детальніше: Різдво в коробці 

14.01.2020

Свят багато не буває! Так вирішили у центральній міській бібліотеці для дітей і влаштовувати новорічно-різдвяні гуляння на Старий Новий рік. Під час зимових канікул актова зала бібліотеки наповнилися веселим галасом дітлахів. Малеча з особливими потребами – вихованці МГО «Віра» та користувачі бібліотеки залюбки долучилася до ігрової розважальної програми – етно--хатина «Старий рік із хати, Новий – на поріг», яку їм запропонували літературні та казкові персонажі. Цього разу на гостей чеками неймовірні пригоди Чеширського кота в Україні. Разом з Блакитною феєю, кіт вивчав традиції святкування новорічно-різвяних святок українців, познайомився з дідом Морозенко та Снігуронькою.

Детальніше: Старий рік із хати, Новий – на поріг 

03.01.2020 

Напередодні Різдва, в дитячій бібліотеці зібралися вихованці ГО «Cерце матрі» та користувачі на театралізовану виставу «Різдвяна рукавичка». Це новорічно-різдвяне дійство, за мотивами української народної казки "Рукавичка", представлене в рамках реалізації проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики». Нещодавно, бібліотека отримала чудову книжечку Івана Малковича «Різдвяна рукавичка», яка вийшла у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». З казки про рукавичку починається наше дитинство.

Детальніше: Різдвяна рукавичка