Get Adobe Flash player

14.08.2018

Сьогоднішнє заняття в Дитячому Інтернет – центрі бібліотеки було справді «вибуховим». Зібралися діти різних вікових категорій, щоб познайомитися з конструктором Lego Mindstorms 31313. Викладач розповів учням, що вони можуть побудувати 5 базових роботів і 12 бонусних моделей, а також зможуть запрограмувати робота за допомогою програмного забезпечення. Безкоштовну неповну версію можна завантажити з веб-сайту Lego Mindstorms.

Детальніше: Моделюємо з робо

10.08.2018

Насиченою програмою порадувала дітвору п’ятниця 10 серпня. У дитячій бібліотеці вирувало життя. Діти, як комахи, мандрували туди-сюди, обираючи захід до вподоби. Цілий день у кімнаті казок тривав бібліотечний кінозал «Мультяшки». Діти спостерігали за неймовірними пригодами улюблених героїв, Томом та Джері, які  мандрували і перегонах.

В другій половині дня в кімнаті казок відбулися літні читання за книгою Романа Росіцького «Киця-мандрівниця зі старого двору». Головна героїня цієї книжки Кицька Настя – істота страшенно непосидюча.

Детальніше: Казкова п'ятниця

08.08.2018

Мистецтво мехенді родом зі стародавнього Єгипту, і тільки в 12 столітті воно прийшло до Індії. Сьогодні це мистецтво широко розповсюджене в усьому світі. Це швидкий, безболісний і найбезпечніший спосіб нанесення тимчасового «татуювання». Абсолютно безпечною чи навіть корисною є вплив хни на людську шкіру, за умови її натуральності. Хна доволі корисний продукт, який створюється на основі рослини лавсонії. Хною фабували волосся, нігті та шкіру. Часто використовується в медицині для обеззараження ран та при запаленні шкіри.

Детальніше: Мехенді

09.08.2018

 Цікавий і чарівний світ квітів. Немає, мабуть, жодної людини, яка б не була закохана у квіти. Вони такі ніжні і духмяні, мають різноманітну форму і забарвлення, кожна з них викликає певні почуття, дарує незабутні враження. 09 серпня  в бібліотеці утворився справжній квітник. Не дивлячись на те, що за вікном спека, в бібліотеці буяють квіти. Свято квітів «Шепочуть ніжно квіти пелюстками» організували бібліотекарі для дітей з інвалідністю Громадської організації «Віра» та користувачів бібліотеки в рамках проекту «Добродій» за сприянням МОМ та фінансуванням ЄС. Квіти — вічні супутники людини від самого дитинства і до кінця життя. І, здається, без них світ був би безбарвним і сумним, не звучало б стільки чарівних пісень і радості. Безліч легенд складено нашим народом про квіти. Деякі з них були представлені присутнім малюкам у розповідях самих квітів – Троянди, Ромашки, Тюльпану та Кульбаби.

Детальніше: Шепочуть ніжно квіти пелюстками

31.08.2018

День родини в Україні відносно молоде свято й відзначається в липні місяці. Родина – для кожного надзвичайно важлива! Саме рідні завжди підтримають у важку хвилину та порадіють успіхам. Ніде не відчуваєш себе так добре, як у колі близьких. Саме тому, 31 липня 2018 року працівники бібліотеки запросили всіх бажаючих на родинний вогник «У сімейному колі». Гостями свята стали діти з інвалідністю Громадської організації «ВІРА» та користувачі бібліотеки. В проведенні заходу був задіяний і актив бібліотеки, а саме – юні гутківців літературно-ігрової студії «Дивограй»: Бесараб Еліна, Ткачова Катерина, Карєліна Глорія, Лазаренко Аліса, Анідалова Єлизавета та Калішевська Софія. Що є основою міцної та квітучої держави? Звичайно – міцна родина. Саме родині та сімейному затишку було присвячено свято. Під час написання сценарію за основу було взято народну казку «Зайчикова хатка».

Детальніше: Родинний вогник у бібліотеці 

Содействие!
Магазин!