Get Adobe Flash player

24. 11. 2021 

Любий друже! Можливість отримати будь-яку інформацію, не виходячи з дому, – зараз це не фантастика, а реальність. І це стало можливим завдяки Інтернету. Крім того, що Інтернет дозволяє тобі знайти потрібну інформацію, мережа значно розширює коло твого спілкування. Але чого чекати від Інтернет-павутиння та як з ним поводитися? Про це і дізналися восьмикласники ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей), які завітали до центральної міської бібліотеки для дітей на інформ-тайм «Безпека спілкування у мережі Інтернет».

Детальніше: Інформ-тайм «Безпека спілкування у мережі Інтернет»

25.11.2021

Діти-інваліди – це не лише діти з особливими потребами, а й діти з особливими талантами, особливою силою та особливою вірою у щасливе майбутнє.   25 листопада на базі центральної міської бібліотеки для дітей за підтримки міської ради відбувся фестиваль творчості «Повір у себе», що проводиться до Дня людей з обмеженими фізичними можливостями. Фестиваль, маючи свою десятирічну історію проведення, цьогоріч відбувся за ініціативи міського центру соціальних служб спільно та працівників бібліотеки для дітей.

Детальніше:  Фестиваль дитячої творчості

 24.11.2021

І знову особливі листопадові дні… Всесвітній день дитини. Всесвітній день доброти. Міжнародний день терпимості. День друзів… Ці свята об’єднують людей навколо доброти, духовності, гуманізму, стираючи межі культурних відмінностей і даруючи масу позитивних емоцій та гарного настрою. Всесвітній день дитини був створений, щоб ніхто з нас не забував, як важливо піклуватися про «маленьку людину» поруч.

Детальніше: Осінні «дитячі» свята в бібліотеці

24.11.2021

24 листопада фахівці центральної міської бібліотеки для дітей взяли участь у вебінарі «Будуємо бібліотеку майбутнього». Організатор – Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка. До заходу приєдналися близько 60 представників бібліотек для дітей, публічних бібліотек селищних, міських, сільських територіальних громад області.

Детальніше: Обласний вебінар «Будуємо бібліотеку майбутнього» 

22.11.21

Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Детальніше: Меморіальна година «День гідності і свободи»