Get Adobe Flash player

19.08.2019

Серпень є вкрай багатим місяцем на різного роду свята. Особливо багато тих, що корінням сягають у слов’янські традиції. Серед них виділяються три Спаса – Медовий, Яблучний і Горіховий. 19 серпня, в день святкування Яблучного Спаса, відвідувачів центральної міської бібліотеки для дітей чекали медово-яблучні посиденьки «Свято Спаса святкуємо – радість людям даруємо». Учасниками заходу були хлопці і дівчата «Недільної школи» при духовно-просвітницькому центрі св. Бориса та Гліба та читачі бібліотеки. Бібліотекарі разом з казковими героями Літо, Сонечко та Бджілка тепло привітали читачів та розповіли історію святкування трьох Спасів, заборони і народні прикмети на Спаса.

Детальніше: Свято Спаса святкуємо-радість людям даруємо

15.08.19

Дуже швидко плине час і пролітають останні дні канікул. Веселе, безтурботне Літечко готується до зустрічі з панною Осінню, а дітвора – зі школою. То ж бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей вважають своїм обов'язком організувати своїм маленьким відвідувачам незабутній відпочинок з казковими героями і книгою. Завітавши на літературну галявину «Прощавай літечко», маленькі мрійники мали змогу помандрувати морями та океанами разом із капітаном Джо та піраткою Зізі. Хлопчаки пройшли посвяту в матроси, під час якої дали обіцянку бути відповідальними та уважними до інших і вирушили на зустріч пригодам. Зібрана команда робила зупинки на різних казкових островах.

Детальніше: Прощавай літечко

04.08.2019

На дворі дощ і прохолода, та така погода не стала на заваді маленьким читачам які завітати до центральної міської бібліотеки для дітей на літературну блуканину «Сходинками дедукції, або загадковий літколаж». Учасники заходу поділилися на дві команди: «Посейдон» та «Морська зірка». Граючи, діти виконували різні завдання. Загадковий літ-колаж запропонував «Морський бій» по творах: Е. Распе «Пригоди барона Мюнхаузена», К. Чуковський «Лікар Айболить», А. Некрасов «Пригоди Капітана Врунгеля». А ще були вікторини, шаради, загадки, ребуси, кросворди…

Детальніше: Сходинками дедукції, або загадковий літколаж 

09.08.2019

Дні народження святкують по-різному. Але якщо це ювілей улюбленої письменниці, яка подарувала дітям всієї планети казки про Мумі-тролів – він має бути особливим! І от 9 серпня для читачів центральної міської бібліотеки для дітей працівники влаштували книжковий карнавал «Країна мумі – тролів». На початку заходу на дітей чекала цікава інформація про життєвий і творчий шлях всесвітньо відомої фінської письменниці-казкарки, художниці Туве Маріки Янссон. Далі на дітей чекав сюрприз: на зустріч завітав Мумі-Троль. Він розповів незвичайну історію своєї появи на світ, познайомив дітей з книгами про Мумі-Тролів, згадав про деякі з своїх незвичайних пригод та висловив надію, що від сьогодні у нього з’явиться більше друзів. Усі із задоволенням брали участь у розвагах, іграх, голосних читаннях, говорили, сміялися та жартували різними голосами. Малеча уявляла себе героями книги письменниці, які гралися та розважалися точнісінько, як мумі – тролі. Захід супроводжувався мультимедійною презентацією «Кумедні мумі - тролі», мультфільмом "Мумі - тролі" та буктрейлером «Пригоди Мумі-тролів». А ще казкові герої презентували книжкову викладку «Мандрівка у Долину Мумі-тролів». Бажаючих взяти книгу про пригоди Мумі-Тролів було більше, ніж книг у бібліотеці. Тож декому доведеться почекати. Але книги того варті. Свято пройшло цікаво та весело.

ФОТО

30.07.2019

Влітку багато свят, причому, не лише професійних, а й загальнолюдських – близьких всім і кожному. До таких відноситься липневі свята - День сім'ї в Україні та Міжнародний день дружби. Це свято  бібліотека для дітей провела у колі друзів у День дружби: на сімейне свято «Мама, тато, я – українська сім'я». 30-го липня завітало близько сорока дітей з інвалідністю зі свїми батьками МГО «Віра».

Детальніше: Мама, тато, я – українська сім'я