Get Adobe Flash player

05.12.18 

Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) і його кінцева стадія СНІД (синдром набутого імунодефіциту). СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини. З 1988 року 1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом, що слугує справі зміцненню організованих зусиль у боротьбі з пандемією, яка поширюється у всіх регіонах світу. Дитяча бібліотека не залишилися осторонь цієї проблеми. 5 грудня 2018 року бібліотекарі дитячого Інтернет-центру запросили восьмикласників ОНВК № 17 на відверту розмову «Збережи себе для майбутнього!» присвячену Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Школярам розповіли, що здоров'я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя.

Детальніше: Збережи себе для майбутнього!

4.12.2018

Бібліотека для дітей продовжує Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства», що проходить в рамках проекту «ДоброДій», який підтримано Міжнародною організацією з міграції та фінансується Європейським Союзом. 4 грудня 2018 року акція відбулася для дітей недільної православної школи громадської організації «Серце матері». Бібліотекар Лариса Бовгиря спільно та фахівець Олександрійського центру правової безоплатної вторинної допомоги Анна Лунга-Лягуша провели заняття з елементами тренінгу. Тема заходу: «Ні — насильству!», на якому присутніх ознайомили з формами насильства (проти жінок, в сім'ї, шкільний боулінг) та відповідальністю за їх вчинення, про методи, які допоможуть уникнути насильства, як в сім'ї так і в шкільному середовищі.

Детальніше: Продовжується акція «16 днів проти насильства»

03.12.2018

Однією з актуальних проблем сучасності стало поширення прояву тривожності, особливо серед дітей молодшого шкільного віку. Психологи вказують на те, що тривога - це емоційний стан, який виникає в ситуаціях невизначеності й небезпеки і виявляється в очікуванні несприятливого розвитку подій. Саме тому, 3 грудня 2018 року у куточку «Релакс» бібліотеки пройшло корекційно–пізнавальне заняття «Я не боюсь». Протягом заняття, яке проходило в ігровій формі діти навчалися виявляти свої страхи за допомогою карток «Діксіт», а також позбуватися їх.

Детальніше: «Я не боюсь»

03.12.2018

6 грудня – знаменна дата в історії Олександрії. 75 років тому, 6 грудня 1943 року, завершилося визволення нашого міста від фашистських загарбників. Пам'ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині. Швидко, мов струмки води, збігають роки, квітнуть дерева, половіють жита, приходять у світ нові покоління. Але не старіє пам'ять тих літ. Вона живе у спогадах бійця і в суворому монументі, як свідок грізних років і переможних боїв, пильно дивиться на нас у залах музеїв, із сторінок книг. Її мужню та величну, надійно оберігає народ, передаючи, як святиню, у спадщину поколінь. Напередодні святкування визволення нашого міста від фашистських загарбників, у бібліотеці був проведений хронометр пам’яті «І пам’ять про війну нам книга оживляє».

Детальніше: І пам’ять про війну нам книга оживляє

02.12.2018

Перші зимові дні в бібліотеці для дітей для маленьких користувачів пройшли весело, повчально та пізнавально. 2 грудня 2018 року юні користувачі бібліотеки продовжували безстрашно та невтомно підкорювати лабіринти іноземної мови. Граючись, малюючи, співаючи, танцюючи та просто отримуючи задоволення вихованці гуртка «Легка англійська» вивчили нову тему «Арифметика англійською». А це: знайомство з системою утворення англійських числівників, розв’язання простих арифметичних прикладів із збільшенням кількості дій, введення слів plus, minus, multiplied by, divided by, is для використання у промовлянні прикладів англійською. Викладач-волонтер працював з теорією, яку закріплювали на практиці за допомогою різних ігрових вправ використовуючи відео та аудіо матеріали.

Детальніше: Легка англійська «Арифметика англійською»

Содействие!
Магазин!