Get Adobe Flash player

18.10.2018

Увага! Увага! Увага! Гарна новина! Олександрійська міська централізована бібліотечна система долучилась до Європейського Тижня Коду, який проходить з 8 по 21 жовтня 2018 року в країнах ЄС. 18 жовтня фахівці міської централізованої бібліотечної системи презентували подію у форматі workshop «CodeFast 1.0 – Програмуй легко та швидко!». За 45 хвилин учні 3-х класів ОНВК (ЗНВЗ І-ІІ ступенів №17 - ліцей), НВК"Олександрійський колегіум - спеціалізована школа", НВК «ЗНЗ І-Ш ступенів № 9 - спеціалізована школа» спробували свої сили у програмуванні. Адже програмування сьогодні - не така складна наука, як може здатися на перший погляд. Бібліотекарі прагнуть показати дітям, що програмування - це легко і весело.

Детальніше: CodeFast 1.0

17.10.2018

Школа – це весело! І, якщо маленький школярик із задоволенням кожного ранку іде до школи, в школі легко справляється із завданнями, додому повертається не занадто стомлений, то все добре! А якщо навпаки - бажання вчитися поступово зникає, приходить невдоволеність і роздратування? Не виключено, що малюк, можливо, має певні складнощі психологічного характеру (страхи, замкнутість, агресивність, тривожність та ін.), які загострюються на фоні емоційної напруги школяра. Тому головне завдання дорослих - допомогти учневі якомога швидше перебороти ці труднощі і поступово ввести його у нову сферу діяльності. Саме тому, 17 жовтня 2018 року під час групового заняття в куточку «Релакс» бібліотеки для дітей психолог запропонувала школярам ігрові тренінги, які допоможуть їм швидше адаптуватися в школі, стати врівноваженими, впевненими у собі, успішними.

Детальніше: "Я не можу – я можу – я спробую"

07.10.2018

Осінь, неділя і дітвора знову поспішає до Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна. Гурток «Легка англійська» відчиняє двері для кмітливих, допитливих, непосидючих, одним словом, - маленьких поліглотів! Весело та емоційно пройшло спілкування гуртківців. Заняття, яке було присвячено темі: «Людина. Частини тіла людини» розпочалося з пісеньки Head, Shoulders, Knees & Toes . Співали по черзі і вказували на частини тіла. Протягом 90 хвилин у ігровому форматі дітлахи: - активно спілкувались; - грали у різноманітні активні, лексичні, рухливі ігри («Назви, що я покажу», «Зіпсований телефон»); - малювали, співали, танцювали…

Детальніше: «Легка англійська» на тему: «Людина. Частини тіла людини» 

11.10.2018

Напередодні потрійного свята - Дня Козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника Вітчизни бібліотека для дітей влаштувала веселу ігрову програму з елементами театралізації - час веселих випробувань «Козацький дух - непереможний!». І нехай вже давно минули дні Запорізької Січі, але козацтво, як бачимо, існує, тому що живиться в кожного, навіть юного, українця прагнення до сміливості, гумору, запального настрою. Переконатися у цьому можна було, відвідавши бібліотеку в самому розпалі козацького свята, на яке завітали близько 70 дітей та їх батьків, в т.ч. діти з інвалідністю, внутрішньо-переміщених зі сходу України, воїнів АТО, прийомних сімей та ін. Бібліотекарі, як завжди, постаралися від душі! Драйвовий настрій захопив усіх присутніх з перших хвилин. Міні-вистава про жадібного пана, його наймитів та хвацького козака викликала добрий сміх у залі.

Детальніше: Козацький дух непереможний

04.10.2018

Погожого осіннього дня до  бібліотеки для дітей завітали маленькі друзі – дітки з особливими потребами. Кожна наша зустріч - це година веселощів. Ось і 4 жовтня відбулась ще одна незвичайна зустріч з дітьми з Громадської організації «Віра». Цього разу бібліотекарі запросили їх на ігрову програму з елементами театралізації «Пригоди Капітошки». Хлопчики та дівчатка разом із веселим мультяшним героєм Капітошкою допомогли Вовченяті стати добрим та ввічливим, поважати дорослих, любити життя, радіти кожній хвилині. Всі перешкоди, які підготувала зла вовчиця Ельза, вони здолали.

Детальніше: Пригоди Капітошки 

Содействие!
Магазин!