Get Adobe Flash player

Цьогорічна осінь радує нас різноманітною погодою: тепло, мороз і знов тепло. Щедрим жовтень виявися і на гостей в Центральній міській бібліотеці для дітей. Ними виявилися вихованці шкіл та дошкільних закладів міста та району. Окрім того, були діти з інших міст, які гостюють у родичів. Радує той факт, що після знайомства з нашою бібліотекою, відвідувачі зізнаються, що такого ще е бачили (в хорошому сенсі). Хоча і приїжджають вони з великих міст та обласних центрів. А нам дійсно є чим зацікавити малечу. Різноманітні зони відпочинку та навчання зацікавлять навіть дорослих. Сучасна техніка в «3-D кімнаті», психологічне розвантаження у дитячій вітальні «Капітошка», живі казкові герої в «Кімнаті казок», Kinect-майданчик в «Естетичному відділі». Окремою сторінкою можна розповідати про бібліотечний міні-зоопарк, що розташований також в «Естетичному відділі».

Детальніше: Щедрий жовтень 

13.10.2019

Указом Президента України 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва. Це свято дуже важливе для нашого народу, адже козацтво відіграло важливу роль у становленні нашої держави. Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією, перекази про звитяжні вчинки предків передаються із покоління в покоління. Це свято не випадково співпадає День святої Покрови, бо вона здавна була покровителькою козаків. Сьогодні, 13 жовтня, напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України, в Центральній міській бібліотеці для дітей було організовано та проведено козацький квест «Пропала булава».

Детальніше: Козацький квест «Пропала булава» 

11.10.2019

В центральній міській бібліотеці для дітей вже другий рік поспіль проходить Code Fast 2.0 «Грай та програмуй», організований за ініціативи Meet and Code проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним ценром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup. Щоб досягти високого рівня, цього разу потрібно було творчо та технічно мислити, пройти всі етапи конструювання та програмування. Учасники заходу з великим задоволенням приступили до виконання завдання. На першому етапі заходу діти складали з конструктора LEGO BOOST робота та програмували його.

Детальніше: «CodeFast 2.0 «Програмуй легко та швидко» 

13.10.19

Що може краще надихнути на творчість, як не яскравий сонячний, переповнений барвами, осінній день. А творче заняття у колі друзів, під час канікул, є чудовим приводом розкрити всою фантазію. До естетичного відділу завітали юні читачі на цікавий майстер-клас із створення фрески із кольорового піску «Динозаврик». Бібліотекарі розповіли дітям про найдавніших мешканців нашої планети – динозаврів. Звичайно, малеча чула про них, але деякі факти про життя цих тварин вразили їх. Не залишили байдужими маленьких чомусиківі книги, представлені бібліотекарями. На початку майстер-класу бібліотекарі нагадали правила безпеки під час роботи з гострими та сипучими предметами.

Детальніше: Майстер – клас «Фреска з кольорового піску» 

10.10.19

Серед нас живуть люди, яких називають по-різному: інваліди, люди з особливими потребами, люди з обмеженими можливостями. В Україні чисельність інвалідів за останні 20 років подвоїлася і зараз складає близько 3 мільйонів (приблизно 6% від кількості всього населення). Інвалідність – це значне обмеження життєдіяльності, що призводить до соціальної непристосованості. Але є й такі, що обмежені у спілкуванні – ізольовані від суспільства. Дуже часто вони залишаються віч-на-віч зі своїми труднощами. Невирішеність цієї проблеми породжує ряд серйозних наслідків. Бібліотека багато років працює в цьому напрямку, але створення Корекційно-розвиваючої студії «Сонячні зайчики» - це крок у майбутнє, унікальна можливість для саморозвитку та самореалізації дітей в т.ч. і дітей з особливими потребами.

Детальніше: Групове заняття з асистентами вчителів закладів загальної середньої освіти, які працюють з дітьми...