Get Adobe Flash player

Згадаймо своє дитинство! З яким передчуттям чогось казкового ви брали з полиці чергову книжку і занурювалися в читання, не помічаючи нічого навколо! Дитячі книги - це цілий світ, все найцікавіше і найзагадковіше у світі дітей -  з дитячих книжок.

2 квітня  обрано Міжнародним днем дитячої книги зовсім не дарма,  адже сьогодні - день народження неперевершеного Г. Х. Андерсена

Свято існує  з 1967 року за ініціативи та підтримки Міжнародної ради з дитячої книги (IBBY) –некомерційної організації, що вже понад півстоліття займається літературою для дітей та юнацтва. До переліку функцій Ради входить присудження премії імені Ганса Крістіана Андерсена (раз на два роки), а також обрання ілюстраторів та письменників, які щороку створюють послання та відповідний плакат до дітей усього світу.

Вперше центральна міська бібліотека для дітей відзначає цей день без своїх маленьких користувачів. Все змінила пандемія. Та не дивлячись на все, ми, бібліотекарі, завжди намагаємося бут поруч. Зараз – онлайн. Тож давайте нагадаємо, яке місце займає  в нашому житті книга.

Детальніше: 2 квітня – Міжнародний день дитячої книги

До вашої уваги – світовий бестселер, який читають діти у всьому світі - «Щоденник слабака» Джеффа Кінні. На сьогодні серія щоденників Ґреґа Геффлі нараховує 8 книжок.

Пропонуємо першу книгу серії підліткових гумористичних романів «Щоденник слабака. Книга 1».

Дитинство — жахлива пора. І кому це знати краще, як не Ґреґу Гефлі, простому американському школяру! Середня школа, де вчорашня дрібнота опиняється серед рослявих і недобрих підлітків, які вже й бороду голять, це просто катастрофа якась. Але Греґ не втрачає оптимізму й ділиться з нами своїми пригодами й порадами. Щоденник, який він веде, сповнений веселих записів та історій з життя.

Детальніше:  Новинки від бібліотеки для дітей

Карантин - не привід для нудьги! Не знаєте чим зайнятися? Наша маленька читачка Олександра, сумуючи за бібліотекою та натхненна майстер- класами, які часто відвідувала в дитячій бібліотеці, влаштувала вдома творчу майстерню. Разом з бабусею вони створили чудове панно, яке прикрасило її кімнату. Отже, увага! Хлопчики і дівчатка, кличте своїх мам і татусів, бабусь і дідусів! Хутчіш збирайтеся всі разом, вмикайте веселу музику і починайте творити.

Детальніше: Майстер-клас від Олександри. 

Друзі! А чи пам’ятаєте ви, що незабаром Міжнародний день дитячої книги, який відзначають 2 квітня, у день народження Г. Х. Андерсена? Саме тому наш маленький читач Зверов Денис разом з мамою запропонував створити свою унікальну і неповторну книжкову закладку. Вона цілком може стати милим сувеніром або невеликим подарунком для книги. Здавалося б, проста річ - книжкова закладка.

Детальніше: Маструємо вдома

Карантин - гарний час, щоб дізнатися щось нове, переглянути улюблений фiльм та, звiсно ж, прочитати улюбленi книжки!!! Час минає швидше, якщо присвятити його цікавим книгам. Вони можуть розважити, відволікти, розсмішити, додати сил, дати відповідь на будь-яке питання. Книжки — це супер! Під час карантину, і в будь-який інший момент життя. Іноді сюжет твору настільки заманює, що важко зупинитись і залишити непрочитаною бодай одну сторінку. Чудово, коли читають і батьки, показуючи приклад малечі. "Будьте вдома і читайте книжки!" - закликають бібліотекарі. З цим погоджуються улюблені читачі центральної міської бібліотеки для дітей – Катя Глазкова, Ксюша Діденко, Денис Звєров, Інжян Кіріл, Крайняй Данил, Міхневич Назар, Максим Саченок, Богдан Лавренчук, Веласкес Дємід, Аксененко Влад та Ілля, Корделюк Людмила та Марина...

ФОТО