Get Adobe Flash player

18.02.2019

Понеділок і школярі поспішають до дитячої бібліотеки. Адже 18 лютого на малечу чекало багато сюрпризів, які підготувала їм психолог Журавльова О.С. Цього дня читальна зала бібліотеки перетворилася на великий будівельний майданчик. Заняття з м'якими модулями конструктора «Будівельник-1» ТМ KIDIGO захопили не тільки малечу, а й вчителів, батьків. Модулі використовуються для творчого конструювання. Відмінно розвивають у дітей уяву і моторику. Фігури в наборі підібрані таким чином, що дозволяли дітям грати в сюжетно-рольові ігри.

Детальніше: Тренінгове заняття з розвитку комунікативних навичок

18.02.2019 

Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. За цю самопожертву українці їх канонізували – за велінням серця долучили до сонму Небесного воїнства на чолі з архистратигом Михаїлом, аби захищали країну від лиха, пильнували й оберігали її з небес… 18 лютого бібліотекарі запросили дев'ятикласників ОНВК №17 на годину скорботи «А сотня вже зустріла небеса … »

Детальніше: А сотня вже зустріла небеса …

14.02.2019

День 14 лютого, безумовно, відомий, перш за все, як День святого Валентина або День усіх закоханих. Однак, багато людей знають ще про одне свято, що відзначається в цей день. Щорічно, починаючи з 2012 року, 14 лютого відзначається Міжнародний день дарування книг, який об'єднує всіх, хто дарує книги дітям і прищеплює їм любов до читання. Саме до цього дня бібліотеки міста проводили акцію «Твори добро!. Подаруй бібліотеці книгу!». У цей святковий морозний день, на свято 14 лютого, до бібліотеки для дітей завітали маленькі читачі зі своїми батьками, щоб подарувати книжки: Господінов Олександр та Кругленко Дарина, Велика Дар'я та Сівка Євген разом зі своїми мамами, Ніколаєнко Маргарита зі своєю бабусею, Храновський Давид, Матяш Назар та ін.

Детальніше: 14 лютого Міжнародний день дарування книг

15.02.2019

Кожної середи та п’ятниці ббліотека заповнюється учнями ГПД 1-4 класів Олександрійського колегіуму. Всі дружно всідаються і починають разом з бібліотекарями мандрувати сторінками книг шляхом проведення голосних читань. 13 лютого школярі познайомилися з творчістю української письменниці Лариси Письменної та здійснили мандрівку «Країною мрій та казок».

Детальніше: Хто багато читає, той багато знає 

14.02.2019

 Аромат весни у повітрі та наближення романтичного свята закоханих відчувають навіть книги. 14 лютого до дитячої бібліотеки завітало свято, що вже стало улюбленим серед українців. Мороз і сонце за вікном, а в актовій залі бібліотеки панує аура кохання. До дня закоханих бібліотекарі підготували літературний пінг-понг «Хто не горить, той не запалює». Після короткого екскурсу в історію свято розпочалося. Окрилені й натхненні чистими й теплими почуттями шестикласники ОНВК №17 зізналися в любові до своїх друзів, батьків, вчителів, бібліотекарів і, звичайно, до книги та бібліотеки.

Детальніше: Хто не горить, той не запалює