Get Adobe Flash player

21.02.2021

Не таємниця, що найкоротший шлях до знань пролягає через гру. Це не просто дає результат, а ще й спонукає до творчості. Це довели дівчатка-підлітки, які завітали недільного ранку до центральної міської бібліотеки для дітей. Вони з великим бажанням стали активними учасниками інтерактивної гри «Літературний морський бій».

Детальніше: Загадки барона Мюнхаузена

18.02.2021

«Читання - це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе», - писав В.О. Сухомлинський.

А якщо діти мають труднощі з мовленням, в тому числі і з читанням? Та чи існують способи адаптувати книжки для розвитку дітей з мовленнєвими порушеннями? Звісно, що так! І один з них - використання піктограм, малюнків до кожного слова, які пояснюють його зміст.

Детальніше: Вебінар «Промоція читання за допомогою піктограм альтернативної і додаткової комунікації» 

15.02.2021

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні. Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли національний і патріотичний дух. 20 лютого в Україні вшановують пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Детальніше: День Героїв Небесної Сотні

21.02.2021 

Кожній людині дуже важливо розуміти себе та вміти опановувати свої емоції. Емоційні стани загострюються особливо в підлітковому віці. Тому, щоб навчитися керувати собою, підлітки зустрілися з психологом Мариною Мовчан. Ця недільна зустріч була насиченою. Присутні дискутували з приводу вміння говорити друзям «ні». Адже «ні» таке ж важливе, як і «так».

Правильне розуміння цього допомагає в житті та запобігає накопиченню агресії. Обговорювали способи відпочинку та відновлення емоційного ресурсу. Одним із таких методів є малювання. Психолог запропонувала дівчаткам намалювати квітку настрою. Зустріч проведена в рамках в рамках благодійного проєкту «Посиденьки з психологом» від ГО «Лікарняні клоуни» на базі центральної міської бібліотеки для дітей.

14.02.2021

14 лютого - Міжнародний День дарування книг. Книга - як почуття: даруєш комусь, а тепло на душі тобі! Колектив центральної міської бібліотеки для дітей надзвичайно  вдячний всім небайдужим містянам за підтримку  Міжнародного дня дарування книг та подаровані книги. Така увага до бібліотеки радує, надихає і читачів, і працівників бібліотеки, адже нові книги - це завжди свято для широкого читацького загалу. Приємно було отримувати 14 лютого подарунки і зізнання в любові до бібліотеки  від улюблених наших читачів та шанувальників бібліотеки. Ми щиро і безмежно вдячні всім за книги, за сюрпризи, за емоції, за добру справу. Ми впевнені – книги стануть важливою частинкою фонду нашої бібліотеки і обов’язково знайдуть свого читача.

Детальніше: Прояв любові через книгу