Get Adobe Flash player

24.06.2020

Вчора у мешканців бібліотечного живого куточка було свято. До них на гостини завітала малеча дитячої студії "PUZZLE". Кімната естетичного відділу одразу наповнилася веселим гомоном та сміхом. У гості діти прийшли зі смачними подарунками для тваринок, які не забарилися віддячити своїм щирим спілкуванням. Після пет-терапії бібліотекарі запросили дітлахів на гроно цікавинок «У країні Зооландії» з дотриманням всіх карантинних норм. Під час заходу малята відгадували загадки, дізнавалися цікавинки про життя тварин і ділилися своїми враженнями.

26.06.2020

Святкуємо День Конституції України разом!  

Про права напередодні Дня Конституції читачам Центральної міської бібліотеки для дітей розповідали герої лялькової вистави «Чарівний ключик у Країну Права».

Глядачі (і дорослі, і малі) разом з Мальвіною та Буратіно, дотримуючись санітарних норм під час карантину, "мандрували" стежками країни Права. А ще, щоб не потрапити в пастку до Лисиці Аліси та кота Базіліо, знайомилися з основними правами, які записані в Конвенції ООН "Про права дитини" та в Конституції України.

Детальніше: Чарівний ключик у Країну Права

23.06.2020

Без паніки !.. 

Найпрацелюбніша, найрозумніша, ну і, звісно, найгарніша з фіксиків Сімка запанікувала, коли побачила об’єм книги Нестайка В. Тореадори з Васюківки: трилогія про пригоди двох друзів. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА. – 2004.- 543с., яку задав читати на літо Дедус. І ні за що не хотіла починати її читати, адже канікули -  для того, щоб відпочивати. Але Папус знайшов вихід із положення і запросив друзів Сімки, за якими вона дуже сумувала на карантині, щоб почитати книгу разом, адже всі знають, що з друзями і читати веселіше.

Детальніше: Новинки від Фіксиків

23.06.2020

Привіт, друзі!!! А чи любите ви подорожувати? «Звичайно ж!» - відповіли б ВИ.

Отож всі, хто  полюбляє мандрувати, грати, пізнавати цікавий світ,  завітали 23 червня до центральної міської бібліотеки для дітей на незвичайний віртуальний ігрополіс «Граючись, розвиваємось»

А зустрічав їх неперевершений робот Робік, який, гуляючи теренами Інтернету, побачив яскраві бібліотеки світу з надзвичайними інтер’єрами та вражаючим дизайном.

Детальніше: Граючись, розвиваємось

09.06.2020

Друзі із біди визволять завжди 9 червня ми святкуємо День друзів. Це прекрасне свято, коли ми згадуємо, за що ж цінуємо дружбу і людей, які готові підтримати нас в будь-який момент. Для нас, бібліотекарів, цей день також став змогою бути ближчими до наших читачів, які люблять читати, спілкуватися, брати участь у наших майстер-класах, конкурсах, творчих акціях. Ми цінуємо дружбу, адже з маленькими читачами життя стає яскравішим і цікавішим. Сподіваємося, що наша бібліотечна дружба буде тільки міцніти. Подарунком від нас стане лялькова вистава «Друзі із біди визволять завжди».

Детальніше: День друзів