Get Adobe Flash player

10.01 2018

Новорічно-різдвяні свята є найбажаніші, адже весь світ завмирає в очікуванні дива. Різдво прийнято відзначати в близькому сімейному колі, сідаючи за стіл з появою першої зірки. Та найцікавіше починається після - настає Різдвяна ніч, коли дозволяється не спати, інакше можна проспати своє щастя. Працівники бібліотеки  в рамках проекту «ДоброДій» організували для дітей з інвалідністю громадської організації "Серце матері" веселі різдвяні віншування «З Різдвом Христовим в гарну днину, в добрий час із Різдвом вітаєм вас». Господинею заходу була майстриня Одарка, яка повідала присутнім народні звичаї та традиції.

Детальніше: З Різдвом Христовим в гарну днину, в добрий час із Різдвом вітаєм вас

17-19.12.2017

В кожну хаточку-домівку, чемним дітям під голівку, ласку Божу залишає Миколай Надвечір'я святого Миколая з нетерпінням чекають і діти, і дорослі. Бібліотека творить дива та здійснює дитячі мрії. День Святого Миколая є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи. Свято «В кожну хаточку-домівку, чемним дітям під голівку, ласку Божу залишає Миколай» з чарівною виставою і солодкими подарунками для маленьких олександрійців організували працівники бібліотеки спільно з МЦ СССДМ.

Детальніше: Свято Миколая

10 та 14 грудня 2017

Зима притягує до себе найкращим своїм творінням - сніжинками. 10 та 14 грудня з новорічним настроєм до «Майстерні Діда Мороза», яка знаходиться у бібліотеці для дітей завітали наші активні читачі, шестикласники ЛІТу, щоб навчитися витинати сніжинки. Під час майстер-класу бібліотекарі розповіли присутнім про історію виникнення витинанки та легенду про її появу в Україні, запропонували переглянули відео-презентації «Як зробити сніжинку з паперу своїми руками», «Сніжинки з паперу. Як вирізати сніжинки». А далі школярі власноруч спробували створити витинанку «Сніжинка».

Детальніше: Майстер-класи у «Майстерні Діда Мороза» 

12.12.2017

Рік промайнув непомітно, наче за помахом чарівної палички. І знову – зима, передчуття новорічного дива, цікавих та веселих розваг, сюрпризів та подарунків. Все це можна знайти в бібліотеці для дітей. Здавалося – що ще можна вигадати, щоб здивувати та порадувати малечу міста, їх батьків, бабусь та дідусів? Та, як виявилося, фантазії бібліотекарів немає меж! Цього року вони запропонували своїм користувачам, сім’ям переселенців – народознавчі виставу «Зима прийшла – свята принесла» - справжнісінький театралізовано-розважальний мікс, де поєдналися народознавчі традиції українців, казкові мотиви і навіть новинки мультиплікаційного мистецтва. Уявіть – в одній залі одночасно дітей розважали казкові герої: старий Хотабич,

Детальніше: Зима прийшла

Майстерня Діда Мороза Незабаром Новий рік та Різдво! Так хочеться прикрасити власну оселю, бібліотеку, а також подарувати близьким зроблений власноруч презент! Витинанка зможе задовольнити смаки навіть витончених цінителів мистецтва! Відвідувачі дізналися про історію виникнення витинанки, традиції їх використання в давньому українському побуті, та про сучасне застосування.

Детальніше: Майстерня Діда Мороза 

Содействие!
Магазин!