Get Adobe Flash player

18.08.2022 

Їжаки, як вид існують вже 20 мільйонів років. Чимало написано казок про цих цікавих тварин. Там вони постають хазяйновитими помічниками, що запасаються ягодами, фруктами та подільчиво діляться з іншими звірятами. Насправді ж їжаки є вправними мисливцями на ядовитих змій, ящірок, жаб, тощо.

Детальніше: МК «Їжачок»

18.08.2022

Український наш рід прекрасний духовністю. З найдавніших часів наші пращури відбирали найцінніші надбання, збагачуючи їх, і бережливо передавали з покоління до покоління. Українські звичаї, свята, обряди – це світовідчуття та світосприймання нашого народу.

Детальніше: Фольклорне свято «До світлиці прийшов Спас, пішло літечко від нас!» 

16.08.2022

Черговий раз бібліотекарі Олександрійської громади відвідали палатку "Спільно" від ЮНІСЕФ, що в центрі міста. Цього разу відвідувачам було запропоновано майстер-клас "Метелик" та ігрова програма.

Детальніше: ЮНІСЕФ: працюємо, граємо, відпочівємо!

18.08.2022

Черговий майстер-клас з малювання від Анастасії Мандебури, фахівчині з Харкова був не просто уроком, а подорожжю до країни Мистецтв! Мова йшла про пейзаж як жанр образотворчого мистецтва, про його види, художників-пейзажистів, про те, як створити настрій, малюючи пейзажні картини.

Детальніше:  Майстер-клас з малювання восковими олівцями «Пейзаж»

 16.08.2022

«Ах! К-а-р-а-м-е-л-і!!! І слово ж яке солоденьке!» Так вигукували маленькі відвідувачі центральної міської бібліотеки для дітей, які прийшли на майстер-клас «Льодяник». Радісна атмосфера збереглася протягом усього процесу творчості. Солодощі завжди викликають приємні емоції, навіть якщо вони паперові, але точнісінько схожі на фруктовий солоденький льодяник.

Детальніше: МАЙСТЕР-КЛАС «ЛЬОДЯНИК»