Get Adobe Flash player

15.11.2019 

Сонячного осіннього дня в центральній міській бібліотеці для дітей пройшли голосні читання з учнями молодшої ланки. Цього разу дітки познайомилися з книжечкою Інни Курило про пригоди котика Кексика в інтернеті. Читаючи книгу, діти разом з героями перенеслись у віртуальний простір та дізнались як він влаштований. Заглянули в торбинку з “Десятьма золотими правилами безпечної поведінки в інтернеті” та пригадали небезпеки, що підстерігають у мережі. Крім того малеча познайомилася з диким котом на ім’я Барон та побували у котокафе. А ще дізналися з чого складається комп’ютер та що таке материнська плата. Сьогоднішнє засідання було надзвичайно цікаве та корисне. Захід було організовано в рамках реалізації проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики», який підтриманий Британською Радою в Україні.

ФОТО

 

14.11.2019

В центральній міській бібліотеці для дітей пройшла квест-гра «Ми знаємо свої права» до Всесвітнього дня дитини. Пункти Конвенції про права дитини та приклади життєвих ситуацій учні 10-х класів Олександрійського колегіуму активно розглядали та обговорювали. У веселій подорожі бібліотекою учасники розгадували правові загадки. Щоб визначити наступні кроки маршруту десятикласники вирішували правові ситуації, застосовуючи різні галузі права.

Детальніше: Квест – гра «Ми знаємо свої права» 

10.11.2019

Сьогодні у Центральній міській бібліотеці для дітей незвичайне свято!!! А саме, відкриття виставки «Підводна феєрія», на якій представлені художні роботи юних вихованців «Творчої майстерні Ганни Панкратової». Мистецький осередок, який створено у 2018 році, об’єднує понад 80 дітей та дорослих. Вони отримують основні навики малювання та вчаться висловлювати на папері власні думки і експериментувати з кольором. Керівником майстерні є талановита художниця, дизайнер, викладач Ганни Панкратова, яка робить для своїх вихованців мову мистецтва зрозумілішою.

Детальніше: Підводна феєрія

13.11.2019

Приємно створювати діткам свято, адже дитяча посмішка та радість в оченятах – найдорожчий скарб не лише для батьків, а й для всіх, хто розуміє зміст та істинні цінності у житті. У Всесвітній день доброти, 13 листопада, в Центральній міській бібліотеці для дітей пройшла лялькова вистава «Посмішка». Герої вистави, на своєму прикладі, вчили глядачів доброти, поваги та взаємовиручки.

Детальніше: Найщиріша посмішка – дитяча. 

10.11.19

Як чудово, коли у вихідний день батьки можуть відкласти всі проблеми і разом із своєю дитиною поринути у чарівний світ творчості. Таку змогу надала дітям і їх батькам центральна міська бібліотека для дітей. 10 литсопада 2019 року бібліотекарі організували майстер-клас із виготовлення 3D- аплікації «Тер'єр Макс» з героєм відомого мультфільма «Таємне життя домашніх тварин (The Secret Life of Pets)». На занятті учасники знайомилися, слухали історію, і створили дуже гарну аплікацію - кумедний і веселий тер'єр Макс. Але важливим був не результат, а сам процес. Він був цікавим і захоплюючим.

Детальніше: Майстер – клас «Мяка аплікація «Песик»