Get Adobe Flash player

08.05.2020

Кожне покоління по-різному сприймає відгомін про Другу світову війну. Але забути про неї ми не маємо права. Наша бібліотека активно долучилась до вшанування пам’яті тих, хто ціною власного життя виборов велику Перемогу у Другій світовій війні. 

Враховуючи ситуацію в країні, яка склалася зв’язку з карантином та певними обмеженнями всі заходи до Дня пам’яті та примирення й Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проходили дистанційно.

Центральна міська бібліотека для дітей підготувала віртуальну виставку «Дорогами війни, дорогами пам’яті». Книги, які представлені на виставці познайомлять всіх з подіями тих буремних років. Виставку розміщено на нашому сайті http://dic.alexandriya.com/index.php/sample-sites-2 

Детальніше: Дорогами війни, дорогами пам’яті

13.05.2020

Хочеш знати більше про Європу? Тоді завітай до Центральної міської бібліотеки для дітей. Наша бібліотека приєдналась до участі в проєкті «Інформаційна підтримка ЄС-бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні». З метою розширення інформаційних ресурсів бібліотек, популяризації знань про ЄС в бібліотеці для дітей був створений інформаційний куточок «ЄС на книжковій полиці». На ньому представлені матеріали про Європейський Союз. Матеріали для оформлення куточка бібліотека отримала від Представництва Європейського Союзу в Україні. Серед них – яскраві та змістовні інформаційні видання та книжкові ігри, які стануть у нагоді в роботі з дитячою аудиторією. Відтепер у наших користувачів є можливість отримувати нові знання про країни Європи, Європейський Союз, його історію та сучасність, європейські принципи, цінності та можливості, які надає українцям ЄС. Тож після карантину ласкаво просимо всіх, хто бажає ознайомитися з інформаційним європейським куточком та більше дізнатися про європейські країни, завітати до дитячої бібліотеки. Рушаймо разом! Відкриймо для себе Європу - континент, який є для всіх нас спільним домом, навіть якщо ми живемо в ріхних країнах та говоримо різними мовами!

28- 30.04.2020

Навчання! Це найкращіі ліки на Землі – і одні з найефективніших та найдоступніших.

Бібліотекарі під час карантину з метою підвищення кваліфікації продовжують брати участь у різноманітних вебінарах.

Фахівці бібліотек для дітей та юнацтва м. Олександрії  долучилися до циклу вебінарів «Публічні заходи в бібліотеках на європейську тематику»,  в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для ідей та юнацтва» .

Вебінар проходив протягом 3-х днів з 28 по 30 квітня 2020 року.

Детальніше: Вебінар «Публічні заходи в бібліотеках на європейську тематику»

05.05.2020

 Все далі відходять грізні важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя,захистив рідну землю від ворогів В цьому році Україна та Європа відзначає 75-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами величні пам’ятники і скромні обеліски. Але ніколи не будуть забуті імена тих, хто в тяжкий для нашої країни час здійснив неповторні подвиги, хто не пощадив свого життя, заради щастя нинішніх поколінь.

Детальніше: Незаслужено забуті книги про війну

Щодня, переглядаючи новини, читаючи газети чи дописи в соцмережах, ми замислюємося – а що з цього всього, дійсно, правда..?
І це правильно, в такому бурхливому інформаційному просторі ми просто зобов’язані відрізняти правду від фейків. В цьому нам допомагають розібратися фахівці, які на час карантину організовують навчання дистанційно.
22 квітня працівники дитячої бібліотеки долучилися до вебінару «Медіаграмотність та інструменти перевірки інформації: текст, фото, відео».

Детальніше: Медіаграмотність та інструменти перевірки інформації

Віртуальні виставки

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Developed in conjunction with Ext-Joom.com