Get Adobe Flash player

Для того, щоб маленькі користувачі не загубилися у всесвітній павутині та знайшли у ній корисну інформацію, пропонуємо перелік перевірених і безпечних сайтів для розваг, навчання та розвитку дитини.

 Загальні сайти для батьків та дітей

http://soroka-vorona.info – сайт присвячений темам навчання, виховання та розвитку дітей різного віку. Може бути цікавим для дітей, батьків та педагогів.

https://ditvora.com.ua – сайт розрахований на різну аудиторію: мами, тата, діти, вагітні жінки. Містить матеріали на тему родини. 

Мультимедійні інтерактивні сайти

http://www.levko.info – дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо- та відеоматеріалів. Також тут можна знайти розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали про дитячі свята, а ще поради до різноманітних саморобок.

Детальніше: ТОП-10 УКРАЇНОМОВНИХ ОНЛАЙН-РЕСУРСІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Любиш читати онлайн? Або маєш електронну книгу?

Тримай підбірку сайтів від центральної міської бібліотеки для дітей, де можна безкоштовно скачати чи прочитати онлайн улюблені твори українською.

ЧТИВО http://chtyvo.org.ua/authors/

Вільна онлайн-бібліотека україномовної літератури. Тут можна знайти багато цікавих текстів та завантажити їх у зручному форматі (*.fb2, *.epub, *.txt, *.htm, *.rtf, *.doc, *.pdf та *.djvu).

e-Bookua http://e-bookua.org.ua/love/163-dashvar-l-biti-ye-makar-kniga-1.html

На сайті представлена велика колекція різноманітних книг. Серед них – твори Чака Паланіка, Ірен Роздобудько, Юрія Андруховича тощо.

 JavaLibre https://javalibre.com.ua/

Тут можна безкоштовно завантажити обрану книгу у кількох форматах – jarjadtxtfb2, epubdoc. Можна знайти твори і сучасних авторів, і класиків.

ІЗБОРНИК http://litopys.org.ua/

Електронна бібліотека давньої української літератури. Українські літописи, хроніки, житія, апокрифи, граматики, лексикони, історично-мемуарна проза, перекладні та поетичні твори тощо.

Детальніше: Інтернет-ресурси для читання