Get Adobe Flash player

Для того, щоб маленькі користувачі не загубилися у всесвітній павутині та знайшли у ній корисну інформацію, пропонуємо перелік перевірених і безпечних сайтів для розваг, навчання та розвитку дитини.

 Загальні сайти для батьків та дітей

http://soroka-vorona.info – сайт присвячений темам навчання, виховання та розвитку дітей різного віку. Може бути цікавим для дітей, батьків та педагогів.

https://ditvora.com.ua – сайт розрахований на різну аудиторію: мами, тата, діти, вагітні жінки. Містить матеріали на тему родини. 

Мультимедійні інтерактивні сайти

http://www.levko.info – дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо- та відеоматеріалів. Також тут можна знайти розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали про дитячі свята, а ще поради до різноманітних саморобок.

 

http://pustunchik.ua/ua – дитячий портал з іграми, мультфільмами, віртуальними майстер-класами та конкурсами для розвитку дитини.

http://sonyashnik.com/ – розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри. 

Сайти, де можна знайти казки та відомі дитячі твори

http://chytanka.com.ua/ – це дитяча публічна онлайн-бібліотека. У  бібліотеці зібрані ті книги, які давно не перевидаються і яких у крамницях немає.

http://www.ae-lib.org.ua/ —  бібліотека світової літератури, в т.ч. дитяча література. Оригінали та переклади. Сюди відносяться як твори белетристів, так і представників високої літератури. Автори розміщені за абеткою, спершу народні казки.

http://abetka.ukrlife.org/ – абетки, казки, читаки, скоромовки, загадки, прислів`я.

http://www.kazka.in.ua/ — «Українська казка» - народні та авторскі книжки.

http://kazka.co.ua  — «У світі казок » - українська народна казка.

http://www.clarastudio.tv/ це веб-сторінка, на якій зібрані проекти християнської мультимедійної студії Clara Studio – добрі, кумедні, дотепні, пізнавальні історії українською мовою.

http://kazkar.info/ – зібрані найкращі казки з усього світу: англійські, німецькі, французькі, індійські і українські народні казки.

http://derevo-kazok.com.ua/ на ресурсі зібрано безліч казок вітчизняних та зарубіжних авторів. Твори можна слухати онлайн, читати та дивитись відео.

http://www.mysl.lviv.ua/ - «Країна міркувань» - ця сторінка присвячена розвитку мислення дітей. Він містить велику кількість різнопланових завдань, які спрямовані на розвиток в дітей основних операцій та прийомів мислення, просторової уяви, уваги і пам'яті. Цей сайт - як для дітей, так і для зацікавлених, творчих дорослих.