Get Adobe Flash player

Дивлячись на ці зелені тунелі, неможливо стримати захоплення. Ось вже природа постаралася! Яскраві фарби, що ваблять аромати і величний вигляд цих казкових пейзажів напевно не залишать Тебе байдужим і змусять хоч на мить затамувати подих. Так давай прогуляємося найкрасивішими і захоплюючими тунелями з дерев і заразом дізнаємося про них дещо цікаве.

Джакарандовая алея, ЮАР

Цей прекрасний бузковий тунель знаходиться в Йоханнесбурге, ЮАР, посеред лісу з більше 10 мільйонів дерев, посаджених руками людини. Щоб створити таку красу, з Уругваю, Аргентини, Бразилії і Перу привезли 49 видів джакаранд. У жовтні, коли дерева розцвітають, все довкола покривається ніжними бузковими пелюстками.

Тунель любові, Україна


Якщо в душі Ти непоправний романтик, Тунель любові на заході України якраз для Тебе. По легенді, закоханим парам потрібно проїхати через цей тунель і загадати бажання. Якщо їх любов досить сильна і чиста, воно неодмінно виконається.

Тунель є частиною залізниці, використовуваний деревообробним комбінатом поблизу містечка Кльовань. Поїзд проходіт тунелем три рази в день, так що поквапся купити квиток.