Get Adobe Flash player

«До чого ж техніка дійшла!» — з захопленням вигукнеш Ти, дочитавши статтю до кінця. Ще б пак! Подивитися на Земну кулю з космосу в режимі реального часу, потрапити до Ніагарського водоспаду, поспостерігати за дикою природою Африки або прогулятися вулицями Нью-Йорку, не відходячи від комп'ютера, — тепер це доступно кожному!

Пропоную захоплюючу навколосвітню подорож за допомогою онлайн-трансляції веб-камер, встановлених у найрізноманітніших куточках планети.

Чи хотів би Ти найближчої миті опинитися на найбільш знаменитому геотермальному курорті світу? Будь-ласка! «Блакитна лагуна» з гарячими джерелами в Ісландії чекає на Тебе!

Дивимось: Блакитна Лагуна

Помилуватися дикою природою Африки: послідкувати за слонами, зебрами, екзотичними птахами — можна за допомогою веб-камери, розташованої поблизу Національного парку Крюгера.

Дивимось: Африка

Які плани на вечір? Неймовірно, але Ти маєш унікальну можливість побачити Землю з космосу. Онлайн-трансляція з Міжнародної космічної станції NASA відбувається, тільки поки астронавти сплять — з 20:00 до 8:00 за київським часом. У денний час на сайті NASA видно положення станції на земній орбіті.

Дивимось: Відео Землі з космосу