Get Adobe Flash player

Полиці нашої бібліотеки поповнилися новою, сучасною, яскравою літературою!

Завдяки участі Центральної міської бібліотеки для дітей у «Державній програмі поповнення фондів публічних бібліотек – 2021» наша бібліотека отримали 439 книг від Українського Інституту книги. Це література для дітей, як вітчизняних так і зарубіжних письменників.

Детальніше: Чудова новина!!!

#ЛІТЕРАТУРНИЙ_ГАЙД - ваш провідник книжковими цікавинками для дітей та підлітків

Шеннон Мессенджер «Хранителька загублених міст» - серія книг для підлітків, яка стала бестселером New York Times Школярка Софі, якій ледве виповнилося 12 років, завжди почувалася зайвою. Дівчинка- вундеркінд перестрибнула через кілька класів у школі, втім так і не зуміла потоваришувати зі старшими дітьми. Та й у власній родині не знаходила порозуміння.

Детальніше: Хранителька загублених міст

17.02.2022 

З самого ранку допитливого Нолика непокоїло питання: як виникає і чому дме вітер. Не знайшовши самостійно відповіді, маленький фіксик звернувся до Татуса. Тож вони разом взялися досліджувати вітер, взявши до рук книгу Галини Шмідт та Галини Манів «Секрети вітру». Ця книга є першою і поки що єдиною дитячою книгою, присвяченою вітровій енергетиці в Україні, і є першою у започаткованій видавництвом серії книг «Діти за чисту планету».

Детальніше: НОВИНКИ ВІД ФІКСИКІВ

Марта Палаццезі «Дим»

#ЛІТЕРАТУРНИЙ_ГАЙД - ваш провідник книжковими цікавинками для дітей та підлітків

Тринадцятирічний Клей живе у лондонських нетрях. Життя його могло йти незмінною течією: він міг продовжувати працювати золотарем, охороняти свою територію від інших таких самих банд та отримувати мудрі поради від прийомного батька Старого Сала.

Детальніше: #ЛІТЕРАТУРНИЙ_ГАЙД