Get Adobe Flash player

30.09.2022

З нагоди свята – Всеукраїнського Дня бібліотек – працівники дитячої бібліотеки організували для своїх відвідувачів день відкритих дверей «Бібліотек@ – твій перший крок до успіху». Він включав низку заходів протягом усього дня: бібліотечний бенефіс, бібліотечні гостини, акція, майстер-клас та інші.

Бібліотечний бенефіс “Бібліотека - всесвіт мудрості і слова” зарядив відвідувачів позитивом та гарним настроєм на весь день. Тут малеча зустрілася з веселими Міккі та Міні Маусами, які повели їх чарівним світом казок. Познайомилися з королевою Казкою, яка не тільки перевіряла присутніх на знання літературних творів, а й організувала рухливі ігри. По завершенні, гостей запросили на майстер-клас “Закладка книжкова – помічниця чудова”, під час якого малеча повторила правила поводження з книгою та власноруч створила яскраву закладинку для улюблених книжок.

Бібліотечні гостини “Автостопом по бібліотеці” передбачали екскурсії книгозбірнею – відвідини живого куточку, огляд виставок та різноманітних зон відпочинку.

Неабияк сподобалася дітям акція “Бібліотекар на годину”, бо ж вони самі мали змогу виконувати роль бібліотекаря. Виставка-інсталяція “Лови тренд - читай бренд” також привернула увагу чималої кількості відвідувачів бібліотеки, де кожен міг вибрати собі читання за смаком.

А ще, протягом дня, було помічено в різних куточках бібліотеки поодиноких читачів з книгою. Тож, фіксувавши їх, створили фотогалерею “Спіймали за читанням”.

Не тільки своїх користувачів радували бібліотекарі, а й вони в свою чергу вітали зі святом та вручали смачненькі подаруночки. Одним словом, можна впевнено стверджувати, що свято пройшло яскраво, насичено та незабутньо. І користувачі вкотре переконалися, що тут їх завжди чекають і радо зустрінуть.

ФОТО