Get Adobe Flash player

07.03.2023

Емоцiйне вигорання — це синдром, що розвивається на фоні хронічного стресу та призводить до виснаження, інтелектуальної, душевної, фізичної перевтоми людини. Про цей синдром частіше говорять як про професійний і все менше — про вигорання батьків, яке, безумовно, існує.. Чергове засідання Батьківського клубу в центральній міській бібліотеці для дітей було присвячене темі попередження емоційного вигорання в батьків. На початку заняття учасниці віталися, уявляючи себе погодою. Таким чином, вони поділилися своїм настроєм та емоційним станом.

Далі склали список того, за що вдячні долі в цей момент: сонячний день, своє здоров’я, здоров’я рідних, житло, їжа, краса, любов, захист. Протягом заняття тренерка, Амбасадорка миру Аліна Касьянова знайомила відповідальних матусь із методами гармонізації психофізичного стану. Також отримали домашнє завдання - скласти список ресурсів, які допомагають, надихають та наснажують. 

Захід організовано в рамках діяльності «Батьківського клубу» та реалізації проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується Благодійним фондом "Безпечне майбутнє" за підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine. Чекаємо на вас щовівторка за адресою: проспект Соборний, 102, центральна міська бібліотека для дітей. 

ФОТО