Get Adobe Flash player

12.03.2023

 Діти дуже люблять різні творчі заходи, де навчаються власноруч створювати неповторні речі. Цього разу вони були запрошені на цікавий майстер-клас з малювання в техніці ниткографії «Весняні квіти». Волонтери разом із дітьми з великим задоволенням поринули у творчий процес, малюючи свій весняний настрій. У відповідності зі своїм настроєм, з почуттям натхнення, діти намалювали квіти та робили свої картини об'ємними за допомогою аплікації.

Малюнки у всіх вийшли дуже гарні та емоційні. Майстер-клас усім дуже сподобався.. Кожне творче заняття дуже захоплююче та допомагає повірити в свій талант абсолютно кожному учаснику і дає можливість відкривати джерело творчих здібностей. 

Ця публікація була створена в межах програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). ЇЇ зміст є відповідальністю учасників програми та не обов'язково відображає позицію ЮНІСЕФ.

ФОТО