Get Adobe Flash player

12.03.23

 Молоді волонтери радо зустріли маленьких відвідувачів центральної міської бібліотеки для дітей в ігровій кімнаті й провели з ними свій вільний час, надаючи батькам декілька годин відпочинку. Мами й тата, залишаючи малят на бібліонянь, впевнені, що в цей час їхні діти не просто бавляться, а й інтелектуально розвиваються.

Адже, юнаки та дівчата читають дітям казки, загадують загадки та проводять казкові вікторини. Особливою родзинкою є ляльковий театр. Волонтери показують повчальні вистави, які допомагають малечі орієнтуватися у загальнолюдських цінностях. Саме послуга бібліоняні при бібліотеці дає можливість розвитку навчального та розвивального потенціалу дітей у безпечному місці.

Ця публікація була створена в межах програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). ЇЇ зміст є відповідальністю учасників програми та не обов'язково відображає позицію ЮНІСЕФ.

ФОТО