Get Adobe Flash player

14.03.2023

 Щоночі, коли все навколо затихало і ніхто нікому не заважав, маленький котик Рудик – новий мешканець бібліотечних полиць центральної міської бібліотеки для дітей читав захоплюючі рядки нової книги Дари Корній «Казка про двох братів та сестру». Прекрасний і щасливий то був Світ. Не існувало ще ненависті, злоби, заздрості.

Земля щедро родила, сонце лагідно світило, небо проливалося благодатною зливою, діти росли в гармонії з природою. Творець милувався своїм улюбленим творінням. Все змінилося, коли пролилася перша безневинна кров, коли один з братів захотів відчути себе Богом і задля цього забрав невинне життя. 

А інший брат не зупинив його. Зло, заздрість, ненависть та спокуса увійшли у Світ. Творець наперед знав чим все для цього Світу закінчиться та вирішив людей знищити. Але не все так просто. Бо це ж казка…» – запевняє авторка видання. 

Казка, яка розповідає хто чи що врятувало людей від гибелі, чому так важливо цінувати чуже життя, любити землю, якою ходиш та відкидати вбік спокуси, навіть якщо вони Вам обіцяють всемогутність? Тож, обов’язково завітай до своєї улюбленої бібліотеки для знайомства з новою книгою.

ФОТО