Get Adobe Flash player

15.03.2023

 Рятувати планету, допомагати слабшим, перемагати зло - хто з дітей не мріяв стати супергероєм? Та, мабуть, всі…. Супермени завжди на боці добра та справедливості. Таким прикладом для дітей став допитливий Колобок – герой української народної казки. Під час лялькової вистави «Колобок-супермен» в центральній міській бібліотеці для дітей казка одержала нове дихання, зображаючи головного героя не як довірливого та нерозумного персонажа, а навпаки.

Діти із захопленням спостерігали за історією, що розігрувалася у ляльковій виставі. Тут Колобок постає як герой. Сміливий, відчайдушний, готовий прийти на допомогу кожному скривдженому в своєму лісі. Як розповіла бібліотекарка Зінаїда Гнойова, вистава у цікавій і доступній формі дозволяє провести роботу з профілактики насилля у дитячому середовищі, пропагує здоровий спосіб життя і є повчальною. 

А ще лялькова вистава популяризує людські якості: добро, дружелюбність, справедливість, прощення та змінювати світ навколо себе. Щасливі посмішки, очі, що горять, і радісні обличчя малюків після вистави переконливо свідчать, як діти люблять ляльковий театр.

ФОТО