Get Adobe Flash player

15.03.2023

 Складно знайти дитину, яка б не любила складати роботів, і особливо таких, в які можна «вдихнути життя» і запрограмувати їх рухатися. Маленькі гуртківці робоклубу на платформі ARDUINO центральної міської бібліотеки для дітей створюють проекти за своїми унікальними задумами, вивчають етапи «розумних» гаджетів, розвивають як моторику, так і логічне мислення.

Сьогодні, разом із досвідченим тренером, малеча створювала макет підйомного крану. Програмували схему, писали код, збирали і підключали макет – очікуємо гарний результат! Але щоб пристрій запрацював, потрібно не одне заняття, вивчаючи досконало складні датчики та пристрої. Гуртківцям цікаво не просто щось збирати, а придумувати алгоритми, використовувати всілякі датчики, контролери та додаткові пристосування, що підвищують рівень технологічності їх творінь. 

Заняття проходило в теплій та дружній атмосфері. Діти легко опановували ази науки програмування та конструювання. Робототехніка стає все ближче до дітей, і це є гарний спосіб не тільки навчиться збирати конструкції, але і зануритись у світ дорослих наук.

ФОТО