Get Adobe Flash player

19.03.2023

 На черговому творчому занятті в центральній міській бібліотеці для дітей малеча працювала з пластиліном. Така нетрадиційна художня техніка називається пластилінографією і полягає в малюванні пластиліном на картоні. За допомогою цього простого матеріалу можна створювати різні оригінальні вироби і навіть картини. А також, займаючись пластилінографією, дитина розвиває дрібну моторику. Молодь разом з дітлахами робили картину «Метелик».

Малюки уважно й кропітливо виконували всі інструкції волонтерів. Старання дали свої результати - зображення метелика стало яскравим та об'ємним. Здавалося, немов ось-ось він оживе і випурхне на волю. Ці чудові картини неодмінно стануть частиною домашнього інтер’єру та пам’яткою, яка залишиться назавжди. Наші волонтери невтомно шукають різні види й техніки, щоб допомогти малечі розкрити творчий потенціал і знайти своє хобі. 

Ця публікація була створена в межах програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). ЇЇ зміст є відповідальністю учасників програми та не обов'язково відображає позицію ЮНІСЕФ.

ФОТО