Get Adobe Flash player

20.03.2023 

«Година Землі» прийняла щорічний характер, поширилася і стала популярною в багатьох країнах світу. Центральна міська бібліотека для дітей долучилася до еко-акції «Година Землі: піклуймося про нашу планету». Під час акції бібліотекарі розповсюджували інформаційні прапорці та розповідали дітям, що зараз потрібно приділяти увагу екологічній сфері.

Ось з цією думкою ми закликали долучитися до міжнародної екологічної події. Привчаючи до екосвідомості, бібліотекарі продемонстрували дітям відео «Година землі» та пояснили, що в останню суботу березня в усьому світі проводять щорічну природоохоронну акцію «Година Землі».

Цього дня мільярди людей о 20 год 30 хв за місцевим часом на 1 годину вимикають зайве освітлення та електроприлади у своїх домівках, бізнес-центрах, містах. Протягом 60 хв триває добровільний блекаут, мета якого – привернути увагу людства до екологічних проблем Землі, заощадити електроенергію, зберегти природні ресурси та протидіяти зміні клімату. Цьогоріч акція припадає на 25 березня. #alexlibrary #класні_та_сучасні #Разом_до_Перемоги

ФОТО