Get Adobe Flash player

21.03.2023

Просвітницько-профілактичні засідання Батьківського клубу тривають. Теми для обговорення та зустрічі з фахівцями щоразу цікаві та потрібні учасникам зібрання. Кажуть, що кожна людина талановита, і це правда. Але головне - батькам своєчасно розгледіти і не пропустити цей талант у дитини. Усіх відповідальних батьків турбує питання, як виявити здібності у малечі та розвивати їх найкращим чином. Саме тому чергове засідання Батьківського клубу в центральній міській бібліотеці для дітей було присвячено темі: «Як розпізнати та розвинути таланти і здібності дитини».

Практикуючий психолог Центру дитячої та юнацької творчості ім. О. Шакала Бородай І.В. поспілкувалася з батьками про перші прояви таланту; розповіла про правила, яких варто дотримуватись, щоб дитина проявила свої здібності та нахили; акцентувала увагу батьків на роботі гуртків, секцій, клубів, шкіл, куди можна завести свого хлопчика чи дівчинку і вчити, вдосконалювати майстерність дитини; надала поради та настанови батькам, як варто заохочувати дитину до успіху.

Захід організовано в рамках діяльності «Батьківського клубу» та реалізації проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», що реалізується Благодійнийним фондом "Безпечне майбутнє" за підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine.

Приєднуйтеся до Батьківського клубу, тут завжди дуже цікаво, корисно і душевно! Чекаємо на вас щовівторка о 15:00 за адресою: проспект Соборний, 102, центральна міська бібліотека для дітей.

ФОТО