Get Adobe Flash player

03.06.2015

04.06.2015

05.06.2015

Сяйвом сонця все залито,

В нас гостює справжнє літо

Кольорове та яскраве,

Запашне, смішне, цікаве!

З приходом літа закінчились

дзвоники та уроки, домашні завдання та контрольні роботи. Натомість прийшли тепло, розваги, море вільного часу та безліч сонячних днів. Дитяча бібліотека, як завжди, активно співпрацює з численними дитячими закладами міста та району. Тож в перший тиждень літніх канікул бібліотекарі організували та провели чимало масових заходів та екскурсій. 3 червня Цього ж дня в бібліотеці було проведено перехрестя веселих забав «Пізнаємо у забаві світ веселий і цікавий» для учнів ЗНЗ №19, Гімназії-інтернат, ОНВК та ЗНЗ №7. Цього дня всі присутні діти мали змогу весело та з користю провести час. За допомогою інтерактивних вікторин згадали відомі казки – як авторські, так і народні. З неабияким запалом брали участь малята в пропонованих їм рухливих іграх, найбільшою популярністю користувалися чарівні тунелі та гігантська скакалка.

Пізнавальна мандрівка «Загадки для малят про птахів, комах, звірят» чекала на Олександрійського колегіуму, які завітали до приміщення бібліотеки 4 червня. Їх зустрічали чарівні Білосніжка та Червона королева, які провели дітей захоплюючими сторінками казок та пограли з ними.

5 червня до бібліотеки завітали учні ЗНЗ №2 середньої та молодшої ланки загалом близько 90 чоловік. На молодшому відділі малеча бала участь у веселому казково-розважальному святі «Книжок країна чарівна, у гості всіх чека вона». Старші ж дітки мали змогу відвідати годину веселого настрою «Барвистий віночок літа», який організували та провели бібліотекарі відділу обслуговування учнів 5-9 класів.