
20.05.2026
Куди можна потрапити, якщо відкрити двері бібліотеки? Звичайно ж — у чарівний Книголенд! Саме туди вирушили учні Ліцей 17 Олександрійської міської ради під час веселої бібліовештанки у Центральній бібліотеці для дітей. На дітей чекала захоплива мандрівка бібліотекою, знайомство з книжковими скарбами та море позитивних емоцій. А допомагали їм у цьому веселі клоуни Бім та Льолік, які перетворили подорож на справжнє свято радості й сміху.
Разом із клоунами діти грали у веселі ігри, брали участь у рухливих конкурсах, виконували цікаві завдання та із захопленням досліджували книжковий світ. Кожна зупинка дарувала нові відкриття, гарний настрій та щирі усмішки. А на завершення на всіх чекала запальна руханка, яка подарувала дітям ще більше енергії, веселощів і чудового настрою! Під музику школярі активно рухалися, танцювали та заряджалися позитивом. Бібліовештанка подарувала учасникам яскраві враження та ще раз довела: бібліотека — це місце, де оживають пригоди, панує радість і завжди весело!
Друзі, слідкуйте за нашими новинами в соціальних мережах: