20.05.2026
Оце так мандрівка! Справжній вибух емоцій, сміху та казкових пригод чекали учнів 2 класу Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради на бібліовештанці «Мандри по Книголенду». Щойно діти переступили поріг бібліотеки — і одразу потрапили у чарівний світ книг, фантазії та веселощів!
Маленькі мандрівники із захопленням відкривали для себе книжкові скарби, знайомилися з відділами бібліотеки та поринали у дивовижну атмосферу пригод разом із казковими героями Було гамірно, весело й неймовірно цікаво! А головне — кожна дитина зрозуміла: бібліотека — це не просто місце для книг, а справжня країна чудес, де оживають казки та здійснюються дитячі мрії.
Друзі, слідкуйте за нашими новинами в соціальних мережах: