Get Adobe Flash player

29.03.2016

 Справжнісінькі дива творились в бібліотеці 29 березня. Саме в цей день - День мрій і фантазій «Фабрика ідей від талановитих дітей» - книгозбірню заповнили маленькі читачі, які вирішили внести деякі «корективи» до сезонних змін у природі і взяли участь в майстер-класах «Весняна квіточка» та «Дарунок з дитячою душею». «Зробити подарунок своїм рідним і близьким ніколи не пізно», – з радістю запевняли юні умільці. Понад годину маленькі фантазери із 2-х класів колегіуму створювали власні шедеври.

Під час майстер-класів діти з задоволенням та великим натхненням виготовляли гарні вироби: дівчатка – аплікації квітів з ватяних дисків, а хлопчики - скриньку із сюрпризом. Учасники майстер-класу відчули себе справжніми чарівниками. Час за роботою минув швидко - і ось уже готові власноруч зроблені унікальні подарунки. Безперечно, вироби, зроблені з любов’ю і від душі, стали найкращим подарунком для найдорожчих людей у їхньому житті. Радісні посмішки, задоволення від спілкування з прекрасним додало юним умільцям життєвої енергії, самоствердження, віри і надії. Вони добре засвоїли, що треба зуміти лише побачити приховані можливості матеріалу, надати потрібної форми і трохи підкоректувати колір - і вже готовий шедевр! На завершення учасники майстер-класу мали змогу познайомитися з книгами, які допомагають і навчають створювати своїми руками дивосвіт неповторних образів, та всі разом взяли участь у вікторині «Весна красна». Такі заняття не тільки дарують радість,а й поліпшують моторику дитини, розвивають креативність та творчі здібності, дають можливість проявити себе.

Цього ж дня до бібліотеки завітали вихованці Театру юного глядача «Апельсин» під керівництвом талановитої, енергійної та креативної Світлана Мозгової. Нашим гостям, учням 3-х класів ЗНЗ №9 та 1-3 класів ГПД ОНВК №17, було весело і цікаво в компанії Читайлика та Незнайка, Лисички та Вовчика, Півника та Мишенят, Рисі та Мурахи, Сонечка та Пєчкіна і інших казкових персонажів. Школярі гралися, розважалися, відгадували загадки, танцювали, відповідали на питання вікторини, брали участь у різноманітних конкурсах: «Казкові несподіванки», «Танець-жарт». Діти дружньою компанією залюбки занурилися в театрально-розважальну програму «Парад казкових героїв». Судячи з веселого вереску та радісного сміху, можна зробити висновок, що маленькі гості отримали море задоволення. З кожним заходом, проведеним юними акторами: Кариною Яворською, Аліною Назарук, Кірою Шерепетенко, Владиславом Жуганом, Егором Ющиком, Катею Глазковою, Еліною Бесараб, читачі здобувають не тільки нові знання, а ще й розширюють світогляд і отримують частинку любові і тепла. Одним словом, День мрій і фантазій «Фабрика ідей від талановитих дітей» видався на славу. Щасливі діти, вдячні вихователі та вчителі - підтвердження тому.