Get Adobe Flash player

05.05.2016

 Встеляйте квітами дороги,
Дзвінкі заспівуйте пісні:
Сьогодні свято Перемоги,
Найкраще свято навесні!
                               Марія Познанська 

Все далі і далі залишаються грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував свого життя заради майбутнього. Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. 9 травня – священний день. Це довічна вдячність поколінь врятованих від фашистського ярма ціною крові, здоров’я і життя солдата – Визволителя.

У вічному боргу наше покоління і перед ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до цього світлого дня. Все менше і менше їх залишається в життєвому строю. Їхні груди вкриті медалями, на скронях – сивина, але вони пам’ятають ті страшні часи.

Напередодні Дня Перемоги в бібліотеці для семикласників ОНВК №17 відбулося свято слави фронтової «Сьогодні свято Перемоги, найкраще свято на землі». Головною його окрасою був ветеран Другої світової війни Нікітенко Григорій Федосійович, який розповів присутнім про свою фронтову юність. Діти, затамувавши подих, слухали розповідь ветерана про героїчний подвиг нашого народу у визволенні своєї землі від нацистських окупантів. Про нездоланну мужність та незламність духу ми завдячуємо таким як він свободою та незалежністю країни, тим що сьогодні можемо рости щасливими та посміхатися сонцю.

Супроводжувався захід переглядом військової відео-хроніки та пісенними композиціями з гітарним супроводом, у виконанні студентки училища культури Катерини Філатової.

Пам’ять! Гірка пам’ять війни!. Вона ніколи не згасає. Це світле і скорботне свято живе і буде жити в пам’яті народу.