Get Adobe Flash player

06.05.2016

Сьогодні дитяча бібліотека організувала незвичайний день для учнів НВК № 9. До актової зали бібліотеки завітали учні 6-х класів, де разом з бібліотекарем, подорожували морем літературних пригод. Інтерактивна гра «Літературний морський бій» захопив абсолютно всіх присутніх, навіть вчителів, які були в ролі почесного журі.

 

Після «мозкового штурму» діти виявили бажання розім’ятися, тож було організовано танцювальний батл між класами, який закінчився дружньою нічиєю. Після чого було проведено гру «Вгадай мелодію», яка мала декілька рубрик: пісні з мультфільмів, про дружбу, про тварин, тощо.

Завершилася імпровізована подорож інтерактивною літературною вікториною, яка охопила народні та авторські українські та зарубіжні твори.

Цього ж дня свої двері бібліотека відкрила і для учнів 1-х класів НВК № 9. До чарівного світу казок поринули діти, переступивши поріг Кімнати Казок. Та як же не поринути, коли кругом тебе оживає казка, на стінах, на стелі, поруч казкові персонажі. Тож малеча переглянула лялькову виставу «Пан Коцький», по завершенні якої герої казки вийшли до присутніх та провели цікаві вікторини та ігри.

Крім того діти мали змогу відвідати мульткінозал, Kinect-зону та бібліотечний міні-зоопарк.