Get Adobe Flash player

20.12.2016

Святий отче, Миколай! Мою хату не минай!

Подаруй мені потіху і торбинку, повну сміху,

І здоров’я для родини, красну долю для Вкраїни!

Щойно настане зима, залютують перші морози, а землю присипле скрипучий сніжок, усі – й дорослі, й малі – чекають дива та здійснення бажань. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

Завдання дорослих - стати помічниками Святого Миколая, зробити усе можливе для того, аби кожна дитина у цей день повірила в казку та отримала омріяні подарунки, подарувати тепло й увагу тим діткам, які найбільше потребують нашої підтримки й турботи.

Бібліотекарі, спільно з МЦ СССДМ, теж вирішили подарувати дітям радість, веселий настрій, допомогти повірити в чудо, в здійснення бажань і мрій. Працівниками бібліотеки було проведено дитячий ранок «По дорозі йде дідусь з купою дарунків – це несе вже Миколай дітям подарунки» для дітей з інвалідністю Громадської організації «Віра» та дітей з сімей, які перебувають під супроводом МЦ СССДМ. Читальний зал бібліотеки святково прибраний. На видному місці - лісова красуня-ялинка. Добра Фея розповіла дітям про Миколая Чудотворця, найвизначнішого Святого християнської церкви, який є символом Добра і Милосердя. Діти ознайомились з легендами, казками, оповіданнями про діяння Святого Миколая. З великим натхненням брали участь в розважальній програмі: іграх, конкурсах, вікторинах. Бібліотекарі зробили символічну скриньку для листів Святому Миколаю, в яку всі діти поклали листи зі своїми побажаннями. І, звичайно, бажаними ласощами для малечі стали подарунки від міського голови Цапюка С.К. День Святого Миколая в дитячій бібліотеці пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дитини.