Get Adobe Flash player

20.03.17

Ось і прийшла весна! Нарешті, по-весняному почало пригрівати сонце. Побігли по дорогах струмочки від талого снігу. Забубоніла крапель, наспівуючи мелодію улюбленої пісні. Разом із пробудженням природи весна несе нам багато прекрасних свят. У вінок весняних свят гарно вплітається

Всеукраїнський тиждень дитячого читання, прикрашений особливим колоритом – дитячими дзвінкими голосами, сміхом, гумором і книгами. Традиційно такий тиждень пройшов і в бібліотеках міської Олександрійської ЦБС під гаслом «Хай книжки читає завжди дітвора!».

У період з 20 березня по 2 квітня 2017 року будуть проходити різноманітні заходи, спрямовані на залучення підростаючого покоління до невичерпних джерел знань, прищеплювання дітям уміння самостійно працювати з книгою, аналізувати, робити висновки з прочитаного, виховання любові і поваги до книги. Відкриття тижня дитячого читання відбулося 20 березня 2017 року в бібліотеці для дітей. «І великі таємниці відкриваються нам…!»,- саме під таким гаслом пройшло свято читацьких задоволень. Читачі з нетерпінням чекали на зустріч з улюбленими героями казок та мультфільмів. Свято нікого не залишило байдужим. Діти та їхні батьки, не дивлячись на витівки Шапокляк, разом з домовичком Кузею, капітаном Врунгелем, крокодилом Геною, Чебурашкою та детективом Колобком, розповіли покемону Пікачу про цінність книги. Окрім того, маленькі читачі і незвичайний гість дізнались про історію появи і розвитку книги, а ще – про сам тиждень дитячого читання. Казкові герої заходу захопили дітей різноманітними конкурсами та вікторинами за сюжетами дитячих книжок. Протягом усього дійства гучно лунали оплески та дзвінкий сміх. В кінці заходу кожен отримав рекламний календарик та солодощі від бібліотекарів.