Get Adobe Flash player

10.08.2018

Насиченою програмою порадувала дітвору п’ятниця 10 серпня. У дитячій бібліотеці вирувало життя. Діти, як комахи, мандрували туди-сюди, обираючи захід до вподоби. Цілий день у кімнаті казок тривав бібліотечний кінозал «Мультяшки». Діти спостерігали за неймовірними пригодами улюблених героїв, Томом та Джері, які  мандрували і перегонах.

В другій половині дня в кімнаті казок відбулися літні читання за книгою Романа Росіцького «Киця-мандрівниця зі старого двору». Головна героїня цієї книжки Кицька Настя – істота страшенно непосидюча.

Вона має друзів у своєму дворі, але страшено хоче мандрувати. Разом з Настею подорожували користувачі бібліотеки. Читали казку  слухачям члени літературно-ігрової студії «Дивограй» Таламан Анастасія та Бесараб Еліна.

Родзинкою дня стала лялькова вистава «Поради лікаря Айболитя». Перед виставою діти зібралися у коло друзів. Кожен з них мав нагоду спробувати себе в ролі актора, озвучити героя, передати його характер та настрій за допомогою коротких реплік. Кожен учасник міні-вистави, як міг, складав загадку про героїв вистави, а потім всі разом відгадували про кого йшлася мова. Тепла атмосфера спілкування завжди стане в нагоді для згуртування дитячого колективу, незалежно від їх вікових категорій.