Get Adobe Flash player

21 квітня міські бібліотекарі прийняли участь у незвичайному ВЕБІНАРІ  "Альтернативна та додаткова комунікація вдома. Пізнаємо оточення, навчаємося спілкуватись та читати за піктограмами".

Сьогодні кожна дитина потребує спілкування, але не кожна має змогу реалізувати цю потребу. До наших бібліотек приходять діти, яким недоступне звичне для інших мовлення  та комунікація. Зрозуміти їх допоможуть альтернативні засоби комунікації: спільні ігри, заходи, розваги, майстер-класи або пустощі, за допомогою яких діти встановлюють контакт, обмінюються інформацією та впливають одне на одного. Книжки з піктограми створені саме для того, щоб навчити дитину навичкам спілкування.

 

Під час вебінару ми дізнлися:

  • Для чого потрібні піктограми дитині з РАС.
  • Розвиваємо мовлення за допомогою піктограм: ігри та книги.
  • Розуміння прочитаного (розуміння мовлення) - найважливіше для розвитку дитини.
  • Для чого потрібні книги? Як ми пізнаємо світ і що потрібно знати дитині з РАС тощо.

А ще ми познайомилися з  дитячими книжками, що навчає читанню за допомогою піктограм PCS: «Білосніжка»; В. Кисельова-Саврасова «Марійка захворіла» та «Зоопарк».

СПІКЕР - Валерія Кисельова-Саврасова, уродженка Одеси, філолог, педагог, викладачка університету м. Малага в Іспанії, дитяча письменниця, авторка адаптованих книжок з піктограмами в Іспанії та Україні, мама дитини з діагнозом аутизму.

Вебінар проводиться в рамках соціального партнерства, ініційованого ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» спільно з соціальним підприємством «ДивоГра» та був цікавий, інформативний і корисний.

Віртуальні виставки

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Developed in conjunction with Ext-Joom.com