Get Adobe Flash player

Щодня, переглядаючи новини, читаючи газети чи дописи в соцмережах, ми замислюємося – а що з цього всього, дійсно, правда..?
І це правильно, в такому бурхливому інформаційному просторі ми просто зобов’язані відрізняти правду від фейків. В цьому нам допомагають розібратися фахівці, які на час карантину організовують навчання дистанційно.
22 квітня працівники дитячої бібліотеки долучилися до вебінару «Медіаграмотність та інструменти перевірки інформації: текст, фото, відео».

 Розглянули поняття «медіаграмотність», «фейк», «маніпуляція» та з’ясували, чому кожен має володіти навичками медіаграмотності. Тренер – Іван Антипенко - журналіст, медіатренер, регіональний координатор проєкту IREX «Вивчай і розрізняй: інфо-медійна грамотність», розповів про ознаки фейків та познайомив з інструментами перевірки. Також розглянули приклади маніпуляцій і фейків у медіа та спробували, завдяки різним інструментам, розрізняти недостовірну інформацію у ЗМІ та соцмережах, а також виявляти підроблені фото і відео.

Вебінар організовано Фондом «Об'єднання» за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні.

Дякуємо за можливість розвиватись)))

ФОТО

Віртуальні виставки

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Developed in conjunction with Ext-Joom.com